Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyókúra, tényleg ennyire...

SSanchez kérdése:

Fogyókúra, tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Valaki felvilágosítana engem abban, hogy a fogyókúrák rovatba miért járnak annyira debil emberek, hogy minden szarságot bevesznek a TV-ből, gondolok itt a rezgő szarra ami eltünteti a zsírt a hasadról, a 3 perces popsi formáló tornát, ami szintúgy eltünteti a zsírt a fenékről. De ha egy értelmes ember próbálja el magyarázni a dolgokat, hogy mit kéne csinálni a kívánt fogyásért, akkor konkrétan el küldik az anyjába?
2012. okt. 26. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne írogass oda SSanchez, mondtam már.:)

Nem lehet mindenkit megmenteni. (by Cyan)

2012. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tegnap be akarta nekem egy agyoniskolázott magyarázni, hogy a koplalás nem rossz dolog.
2012. okt. 26. 17:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű: elfogyott az agyuk is. Sasafitness megmondta, hogy a nők, ha fogyókúráról van szó, teljesen az eszüket vesztik, és mindenre, akármilyen elmebeteg önsanyargató dologra képesek, ha megneszelik, hogy attól jobb alakjuk lehet. Sasát amúgy ajánlom olvasgatni, főleg a csajoknak (:
2012. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, bármire, kivéve az edzést :D Ironikus, nem?
2012. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért,mert a rezgő sz..r mellett nem kell mozogni.A fogyáshoz viszont kell,és diétázni is,és arra ők is rájönnek egy idő múlva,hogy a rezgő sz..r nem működik,és ez az egész nem tetszik nekik,ezért küldik el az anyjába azt,aki megpróbálja értelmesen elmagyarázni.
2012. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Így van, mindent kipróbáltak a diétán és a mozgáson kívül:)
2012. okt. 26. 18:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem az abszolut kedvencem a 90 napos diéta. Fogynak vele 30 kilót, aztán jönnek ide sírni hogy "lefogytam, de mégis zsíros vagyok, és az alakom csak rosszabb lett... ráadásul nem bírom már megemelni a bevásárlószatyrot sem, pedig csak csoki meg kenyér van benne... azt mondták abból ehetek sokat :("


Egyszerűen imádom! Egyszer írtam is emailt az oldal szerkesztőinek, hogy ameddig ezeknek a baromságoknak külön kategóriáik vannak, addig pl küzdősportok, vagy testépítés kategória miért nincs... természetesen választ nem kaptam... hogy is kaphattam volna :)

2012. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én a falra tudok tőle mászni:) Én is írok majd, mert debileknek van gyűjtőhelye, értelmes embereknek meg nincs. Azért nincs mert túl komoly dolog lenne:):P
2012. okt. 26. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:

amúgy a fogyi kategória kezd átmenni anorex kategóriába.

majd nézd meg.

tele van már ilyenekkel,hogy-hogyan fogyjak?az adataim 170/48.

meg nagyon hájas vagyok?165/46

de az ilyen variációk sem semmik-

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__29..

2012. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... a múltkor láttam egy kérdést, amiben napi 3 pohár almaecetes víz megivásától várta a fogyást a kérdező. Na az nem volt semmi :D
2012. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!