Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés mellé mehet...

Súlyzós edzés mellé mehet fegyenc? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval járok konditerembe egy olyan fél éve.Mostanában figyeltem fel a Fegyencedzésre.És nem tudom hogy mehetne-e a súlyzós edzés mellé.

Edzéstervem:H-Sz-P-V(hát-bicepsz;mell-tricepsz;váll-has;láb)

A láb azért van vasárnap mert ált.szombaton van foci meccsem.Étrendem nincs kiszámolva pontosan.Nincs táp.kiegem mert feleslegesnek tartom.Naturálba is el lehet érni bármit.

Szóval az edzések közti napon mehetne a fegyenc,vagyis K-Cs-V(a felső testemhez képest erős lábaim vannak a 8 év focizástól szóval azt csak szinten tartom)?



2012. okt. 28. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
már bocsánat, de te amúgy szerintem elég dagadt lehetsz. 15 éves vagy és 90 kg, az nem semmi, én 18 vagyok kb. 178 cm, de csak 62 kg. szerintem járj el egy héten 2-3-szor futni, de csak olyan nyugisan
2012. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ezen jót nevettem :DD

De ott van mellett a 190 cm ;) Minden héten 2 foci edzésem van ami másfél óra munka és még szombaton a meccs ami szintén másfél óra környékén mozog.

Véleményem szerint ennek a KB 90 kg-nak 1-2 esetleg 3 kg-ja már izom^^

2012. okt. 30. 07:00
 13/15 Shoryuken ***** válasza:
Annak a 90kg-nak minimum 20-30kg-ja izom. El semképzelnéd, de az izom többször olyan nehéz mint a zsír. 2-3kg-os izomtömeg mellett nem lennél képes járni, sőt, lehet hogy meghalnál. Egyébként is, picit vicces lenne kiszámolni a testzsírszázalékod 2-3kg-os izomtömeg mellett :)
2012. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jah nem úgy értettem xD Hanem hogy amióta járok azóta annyit szedhettem fel :DD
2012. okt. 31. 11:24
 15/15 A kérdező kommentje:

És ha reggelente csinálnám?

Reggel fölkelek,lenyomom aztán délután súlyzós ,a pihi napokon pedig foci edzés.

2012. nov. 5. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!