Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzés guggolás részéne...

Fegyenc edzés guggolás részének hetedik lépése nem megy. Mitől tegyek?

Figyelt kérdés
187cm 70kg körüli és 20 éves srác vagyok nagyon hosszú lábakkal. Gondom akadt a könyv guggolás részének hetedik felemás guggolás nevű gyakorlatával. A zárt lábas guggolás már gond nélkül megy továbblépéshez szükséges szintet meghaladva de valahogy mégsem akar összejönni 2-3 ismétlés hátraborulás vagy hiba nélkül a következőből. mitől lehet ez ? Mit tehetnék a probléma orvoslására ?

2012. okt. 17. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

én sem tudom ezt megcsinálni a labdával.

a meztelen harcosból vettem egy ötletet.

a 6osról átléptem a 8asra,és úgy csinálom,hogy mögém rakok egy széket,és ha hozzáér a se-ggem akkor állok fel.

szóval ez még nem olyan mély,mint a 8as,de számomra kivitelezhetőbb,mint a lasztis.

egyenlőre 15 megy így lábanként 3 sorozatban,ha megvan a 20,akkor szék nélkül fogom csinálni egy kicsit mélyebben.


de kipróbálhatod azt is,hogy a guggoló lábadon rajta van a cipő,a lasztis meg mezítláb,így jobban tudsz kapaszkodni bele.

próbáld ki mindkét módszert.

2012. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom :)
2012. okt. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!