Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsulyos edzésnél...

Saját testsulyos edzésnél vallra milyen gyakorlatok vannak? Sulyzo nélkül.

Figyelt kérdés
A fegyencedzest csinálom. Vallra a kezenallasbol csinált fekvotamaszt ismerem. De ezt nem tudom csinálni, mivel rendszeresen vérzik a orrom utána. Doki mondta hogy nincs baj csináljak bármit de vert ne tolják a fejembe mert gyengék a hajszál erek es ilyenkor vmelyik elpattahat. Kérdés hogy vallra milyen gyakorlatok vannak meg a saját testemet használva. Sulyzok es gépek nélkül? Koszi

2012. szept. 17. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerválj egy húzódszkodót majd ne felhuzd maga , a kezed maradjon merev, hanem probald valahogy egy sikba helyezni a kezed a ruddal

. . _

\ I A rud a pont avastag potm a fejed ebbol a rjzbol

I => /\ Ebből ennyi tellett, szerintem ez valra megy,

/\ Remelem erthető

2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Á basszus pedig ahol a valasz irod too tökre leht latni a palcikaemberkeket
2012. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gysmo ***** válasza:
Hááát a fekvőtámasz megy egy kicsit a deltákra, de az ugye nem kimondottan oda van kitalálva. Elég nehéz kérdés, alszom rá 1-et, hátha eszembe jut valami :D
2012. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi hszeket. Kiprobalom.


Utolsó hozzaszolo akkor aludj ra egyet :)

2012. szept. 17. 22:34
 5/11 Gysmo ***** válasza:
Még úgy tudom elképzelni, hogy fekvőtámasznál csökkented a karod és a lábad közötti távolságot, így persze megint lefelé lesz valamennyire a fejed, de nem annyira mint kézenálláskor.
2012. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a problémám! Azt csináltam,hogy az egyik kezemmel egy szerszámosládára támaszkodok(de szűk kéztartás,csak az egyik kezem alatt ott a láda,kb 20 cm magas) és így fekvőzök.Ez nagyon jól megmozgatja a vállat.Ezenkìvül a hinta nevű fekvőtámasz is jó a vállra.
2012. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. Kipróbálom köszi. De az a hinta milyen gyakorlat, leírást képet vagy videót tudsz róla mutatni? :)
2012. szept. 18. 08:10
 8/11 poiu ***** válasza:
A fekvőtámasznak, tolózkodásnak, húzódzkodásnak ezer változata van. Mindezt jól összefoglalja a Fegyencedzés c. könyv. Keress rá, nagyon hasznos.
2012. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Bocs, nem olvastam figyelmesen.
2012. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi probléma :D Köszi a választ :D
2012. szept. 18. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!