Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány felülést, törzsemelést...

Hány felülést, törzsemelést csináljak naponta, ha fogyni szeretnék és formásodni? 16/80/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szopás. ahhoz hogy fogyjál futnod kell meg hasonlók. xĐ -.-"
2012. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takumi ***** válasza:
Kaját tedd rendbe, és vmit kezdj el sportolni ha eddig nem tetted volna.
2012. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kezdésnek jó, nem szabad hirtelen megterhelned a szervezeted, mert akkor hamar kifáradsz.

Én javaslom azt hogy az étrendeddel kezdj valamit, nem arra gondolok hogy koöplalj meg vonj meg magadtól tápanyagokat, hanem mindenből vegyél vissza egy kicsit, és próbáld meg azt hogy reggel egyél többet, ebédkor kevesebbet, mert akkor a szervezeted jobban feldolgozza, vacsorára meg még kevesebbet, nem tudom mit szoktál vacsizni de célszerű nem elhagyni azonnal, hanem csökkenteni az adagokat, és lehetőleg egészséges kajákat egyél.

Ha a mozgásod megvan ezekből amiket írtál szerintem csinálj meg mindenből 80-100-at de szakaszonként 20-asával. Ha ezek jól mennek meg nem fáradsz ki nagyon akkor javaslom még a bemelegítéseket amiket tesin szoktatok csinálni, meg szabad idődben csinálj valami mozgást. vagy menjél ki kocogni, kényelmesen, vagy ha nehezen bírod akkor javaslom a sétát 2-3 km-ert kényelmes tempóban, vagy járj el bicajozni. Ha van úszási lehetőséged akkor szerintem csináld azt heti 3 szor úgy 1 órát, az a legjobb erre.

2012. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!