Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépitők! Gyulladt foggal...

Testépitők! Gyulladt foggal érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Az első fogam felett, orrom alatt bevan dagadva valoszinu a rossz fog miatt.1hét mulva van csak idopontom a fogorvoshoz,de addig nem akarok edzést kihagyni.Valahogy a tomegelés is nehezen megy igy :( Szal a kérdés hogy lehet nagyobb baj abbol ha erolkodok,és kifakad vagy valami?

Koszi a valaszokat


2012. nov. 10. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogak gyulladása erősen kihathat a szívre is, így duplán terhelnéd edzéssel. Mindenképpen érdemes előbb mihamarabb rendbe tetetni.
2012. nov. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben sajnos. Én jártam edzeni ugyanúgy, a kajálás része nehezebben ment. Aztán már annyira bedagadt/gennyesedett hogy egy steril tűvel kiszúrtam a gennyzacskót, másnapra semmi bajom nem volt. De mindenképp menj vele orvoshoz -még ha ki is szúrod-. Bár én nem mentem mivel rettegek a fogorvosoktól, vagyis az itteniektől. Ezeknek a henteseknek köszönhetem hogy két 2 fogam letört. Ha lenne pénzem fizetős rendelésre menni, akkor mennék, de hát nincs.

Én nem éreztem különbséget normál és fájófogas edzés közt, és bajom se lett. Annyi hogy arra a 1.5 órára kikapcsolt az agyam, és nem fájt (vagy legalábbis nem annyira) a fogam.

2012. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, ha csak nem akarsz kockáztatni egy szívizomgyulladást.
2012. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.ma egy lightos edzest azert csinalok hogy azert formaba legyek es megprobalom kibokni a gennyzacskot hatha jobb lesz egy fokkal.
2012. nov. 10. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:

jaja, végülis egy lájtos szívizomgyulladástól nem dobod fel a pacskert, csak megnyomorodsz hátralévő éveidre.


Ahhoz a fogorvoshoz, meg aki gyulladt foggal egy hetet várat, soha nem mennék. gyökérkezelni kell azonnal(nem dagadhat be), ha meg nem gyógyul, szájsebész kiszedi a gyulladt győkércsúcsot. De nem várathat.

2012. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!