Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasszal mennyi idő...

Fekvőtámasszal mennyi idő alatt lehet látható eredményt elérni mellizmon?

Figyelt kérdés
ehhez milyen étrend vagy edzésterv van?

2012. nov. 3. 17:35
 1/7 poiu ***** válasza:
Az első pár hónapban gyors, utána lassú. DE csak fekvőtámaszt ne csinálj, mert orra esel járás közben. Próbáld ki a teljes fegyencedzést.
2012. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fekvőtámasszal akármennyit és akármit zabálsz nem fog látszani.
2012. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naaaa, azért a nehezített fekvő támasz, pl.: két lábadat felrakod egy székre vagy valami magasra és úgy nyomod, de ha nagyon bika vagy egykezes, vagy akár fejen állásba is tudod csinálni, azzal meg nem hiszem hogy nem tudnál fejlődni! Az a lényeg ennél hogy lassan nyomd ki magad, ne lendületből csináld!
2012. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fejlődni úgy tudsz ha egyre nagyobb súlyokkal dolgozol, és nem csak egy gyakorlatot egy izomra.

Pl. a mellizomnak van három tartománya, abból a fekvőtámasz leginkább egyet céloz meg...

Ha akarsz valamit, menj le az edzőterembe, és fogadj egy edzőt :) ennél egyszerűbben nem megy :P

2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah persze kondibérlet, személyiedző, táplálékkiegészítők,multivitamin,hús hússal egyenlő csillagos ég... Végezd a fegyencedzést otthon azzal is lehet fejlődni elég szépen!
2012. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és hozzá tenném hogy nem vagyok a tápkiegészítők ellensége mert lehet olcsóbbat is lehet találni (de abban meg is beletudnak kötni a gyúrósok hogy nem elég gyors felszívódású...), multivitamin meg alap, a hús meg ráadás! Persze nem mindennap tudok enni csirkemellet délutánonként, meg reggel proteines zabpehely, napi 5-6 étkezések, ezt a többsége nagyon úgy sem tudja megteremteni minden nap...bocs hogy kitértem a kérdéstől!
2012. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: nézd, én csak azt mondtam a kérdezőnek hogy így megy legegyszerűbben... ha nem akarsz pénzt költeni időt rászánni (pl. kondiba lemenni rendszeresen, főzni magadnak ...) akkor lehet otthon fekvőtámaszozgatni meg ilyenek, de ne várjon csodákat...
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!