Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés: ha pihenőnapokon...

Testépítés: ha pihenőnapokon csak keveset mozgok az befolyásolhatja az izmok növekedését?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem el edzeni, hetente három alkalommal.

Pihenőnapokon nem szoktam mozogni, csak tv/számítógép.

Lehet hogy ilyen típus vagyok, de az izmaim viszonylag lassan fejlődnek(szerintem). Olyan típus vagyok aki ha sokat eszik is, egyáltalán nem vagy csak nehezen hízik.

16F


2009. aug. 13. 21:26
 1/3 anonim válasza:
Azért, mert 3 hónapja elkezdtél edzeni még ne adj fel minden mást! A sokat eszik, de nehezen hízik problémát, a "mégtöbbevéssel" lehet orvosolni! Befolyásolhatja e? biztosan mivel történik vmilyen mozgás. pozitív vagy negatív irányba? azt a Jóég tudja, főleg egy 16 éves embernél, aki még azért még növésben van, és a hormonháztartása is eléggé jó.;) Tehát ne féljünk az egyéb mozgásfajtáktól sem, 16 évesen 3 hónap edzésmúlttal ne játszunk még testépítőset! Azt hagyjuk meg a nagyoknak. Egy tanács: olvass sokat a témában! (tesztoszteron.hu, bodybuilder.hu, t-nation.com (ang), bodybuilding.com (ang), bodybuilding.hu)
2009. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! amúgy félre olvashattad mert 1 hónapja, és heti három alkalommal :P. Amúgy már több mint fél éve belevágtam, de tudatlanul. Mikor elolvastam egy könyvet rájöttem hogy túledzettem magam, tartottam 2hónap szünetet

és igazából 1 hónapja kezdtem el rendesen edzeni.


Nem az a célom hogy nagydarab kigyúrt állat legyek, hanem hogy az önbizalmamat növeljem. Mikor elkezdtem rájöttem hogy szeretem csinálni, és persze szeretnék minnél jobb eredményeket elérni.

2009. aug. 13. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

látom megvan a lelkesedés, ez az első pont

a második, hogy fejben mindennel tisztában legyél, arra jók a fent leírt oldalak

a harmadik a gyakorlati megvalósítás


ha tudatosan és helyesen csinálod a dolgokat, akkor rövid időn belül meglátszik a különbség. Ha tudatlanul, akkor kondizhatsz évekig a semmiért.

2009. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!