Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasszal, guggolással,...

Fekvőtámasszal, guggolással, felüléssel lehet-e?

Figyelt kérdés
...lehet normálisabb kinézetet elérni? Ha igen mennyi idő alatt? Normálisabb: nem akarok kigyúrt kolosszus lenni, csak, hogy egy kicsit kockás hasizmom(már látszódnak eddig is rendesen), karizmot (fekvővel 4-5 centit mennyi idő alatt?...ha lehet ennyivel)
2012. nov. 12. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó étrend is kellene és megfelelő edzésrendszer. Vedd meg a fegyencedzés című könyvet vagy töltsd le valahonnan. Itt is vannak fejezetek: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bumbi02 ***** válasza:
Ha csak "normálisabb kinézetet" szeretnél - ami valljuk be elég tág fogalom - , akkor étrend nélkül is lehet. Legalábbis nekem rendszeres edzéssel sikerült normálisabban kinéznem nyár eleje óta. Persze ha figyelsz étrendedre, akkor gyorsabban éred el az eredményt, illetve jobban fejlődsz, de én inkább eszek azt, és akkor amit és amikor kedvem tartja:)
2012. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

öööm hát normálisabb kinézet: sajna nincs rajtam háj :D

kicsi sem, mivel 187 centi vok 61 kiló, a súlyom ingadozik 1-2 naponta, 1-2 kilót szal :D

szóval kinézetre, hogy hasizom kockás legyen, ez az egy,. ami jól néz ki rajtam és kemény is :D

2012. nov. 12. 19:53
 4/8 A kérdező kommentje:
karra meg, hogy legyen 4-5 centivel nagyobb, és jó lenne, ha mondjuk fekve bírnám is legalább a 40 kilót xD, mert nem igazán jött eddig be xd
2012. nov. 12. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyit nem tudsz fejlődni ha 61kg vagy. El kéne menni legalább az edzőterembe és egy 20kilót felszedni.
2012. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 kilót nem tudnék :OO
2012. nov. 12. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
csak fekvőtámasztól nem fogsz karra 5 centit magadra dobni, főleg,ha nehezen hízol. Kell húzódkodás és tolódkodás is. Belinkeltem a fegyencedzést, legalább nézd már meg. Vagy végezz súlyzós edzést, ha az izomméret is fontos. Én 27 éve edzem naturálban, tudom, hogy mit ajánlok, hidd el.:)
2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aaa fegyencedzést már nagyjábólátfutogattam
2012. nov. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!