Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon jó formába szeretném magam hozni mert hát...eléggé el lustultam... fekvőtámasz, felülés stb.... ilyenekre gondoltam, hogy mennyit kellene naponta csinálnom, hogy nagyon jó formába jöjjek. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 16. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fent belinkelt edzés tervek jók, ha van eszközöd, ha pedig nincs súlyzód és itt nem 2 kilós rózsaszín barbi súlyzócskára gondolok, akkor pedig végezd az un. fegyencedzést, ami saját testsúlyos edzés:

*****


Naponta nem kell edzeni, kell regenerálódni az izmoknak.

A fegyencedzés című könyvben több edzésterv is van, ha az nem tetszik, akkor persze ki lehet találni további terveket. Pl én úgy végezném, hogy lenne egy A és egy B nap, alsótest-felsőtest bontásban és akkor heti kétszer mehet A és B edzés, a hasedzést viszont a láb mellé tenném.

A nap: fekvőtámasz (ha megy, akkor egykezes is), tolódzkodás, húzódzkodás szélesen, húzódzkodás szűk fogással magad felé néző tenyérrel bicepszre, fekvőtámasz kézállásban falnál.

B nap: guggolás (ha megy, akkor egylábbal is), kitörés, egylábas vádlizás állva, függeszkedve lábemelés, hasprés.

Mindenből 3-4 sorozat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!