Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 189 cm magas vagyok és 113 kg...

Nicolas kérdése:

189 cm magas vagyok és 113 kg most gyúrok ezerrel de alapból is kötött izmaim vannak a sok fizikai munkának köszönhetően a bicepszem is 45 cm és kemény is. Hogyan eddzek eredményesen, formálni akarom magam és növelni az izommennyiséget?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz). El kell dönteni, hogy mi legyen előbb.
2012. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NagyonGonosz ***** válasza:

Szerintem szálkásíts. Ha tényleg nincs sok zsír rajtad akkor egy 100-105 kiló szárazon már nem szar.

Ha viszont sok a zsír rajtad akkor meg lehet le kéne adni először.

Szálkásítás után meg szépen nagyon finomra belőtt étrenddel kicsit lassabban, de minimális zsírral kéne tömegelni.

2012. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!