Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nekiállok konditerembe...

Ha nekiállok konditerembe járni és nem eszek eleget visszafejlődhetek? Tehát tegyük fel kisebb lesz az izmom mint volt. Egy nehezen hizo 20 éves fiu (55kg)

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 10:31
1 2
 1/11 Takumi ***** válasza:
Vissza nem fejlődsz, viszont értelme sincs. Egyél rendesen vagy nincs értelme a kondinak.
2012. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne ennél eleget, ha már kondiznál is? A semmiből nem lesz izom.
2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát visszafejlődni nem lehet :D

2012. nov. 18. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném, de gondolom azért nem 55kg akarsz maradni.:)
2012. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor egy ember nem megfelelően táplálkozik, és fizikálisan megterheli a szervezetét, ráaádsul úgy, hogy előtte totál normál életvitelt folytatott, akkor valószínűleg a fejlődésban stagnálni fog, hiszen energia és tápanyag kell hogy ezt a terhelést a szervezet megoldja. A hozzá való tápanyagokat pedig a szervezetből próbálja megtalálni.
2012. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nem szeretnék itt leragadni :D

Amugy elég szálka vagyok ugyh nehezen veszek fel kilokat..:/

2012. nov. 18. 11:42
 7/11 NagyonGonosz ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell. Hardgainer ektók is tudnak fejlődni csak enni kell méghozzá komoly mennyiségeket. Reggeli-ebéd-vacsora szisztémát el lehet felejteni nem csak azért mert lassú lesz az anyagcsere, hanem meg sem tudod enni 3 étkezésből a napi adagot.

Ha nem eszel eleget nincs amiből épüljön az izom és nem fogsz nőni.

2012. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"vagy nincs értelme a kondinak."


ezzel vitatkoznék, mert egy mozgásszegény embernél tök 8 hogy mit mozog, csak mozogjon. ha ez nála 30 perc erőltetett séta akkor az, ha kondi akkor az!

2012. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takumi ***** válasza:
Az elejét is idézhetted volna.... Nem azt kérdezte, hogy sportoljon-e. A kaja és a kondi kapcsolata volt a kérdés.
2012. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

VRizst hust zöldséget meg tudom oldani minden nap de pl munkám végett nem nagyon tudom mrgoldani a 3 oránkénti kaját.legalábbis a rendes étkezést nem.esetleg ha beiktatnék egy tömegnövelőt vagy étkezést helyettesitöt..

Esetleg tudtok ajánlani vmi olyat ami nincs tele cukorral??:DD

2012. nov. 20. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!