Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nekem megjelent a hasamon...

Ha nekem megjelent a hasamon egy nagyon kicsi felesleg fél év alatt, akkor most nem kell már annyi ch-t ennem és inkább a fehérjére figyeljek?

Figyelt kérdés
185 cm vagyok 85kg először totál szálkás voltam mikor 70 kilósan elkezdtem az edzést de mostmár kezd egy kis hasam nőni. ha visszaveszem a ch-t meg zsírt akkor is tudok még izomba nőni úgy h. zsírom ne nőljön?
2012. nov. 19. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az előbb nem ezt írtad, hanem azt hogy: „csak” :)
2012. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Montez te 27 edzéssel elérted a genetikai határodat?
2012. nov. 19. 23:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Legalább is a közelében lehetek szerintem. De mivel sokáig étrend nélkül edzettem, így azt mondom, hogy jobb is lehettem volna. Ja, és sokat focizok még mindig, így nem tudok aklora izomtömeget felpakolni, mintha csak a testépítésre koncentrálnék. Szóval jobb is lehetnék még.
2012. nov. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 *Glissade* ***** válasza:
Montez! Nem azt írtad, hogy neked egészen a kezdetektől fogva be volt löve az étrendet????
2012. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, sokáig nem volt kiszámolva. Persze figyeltem a fehérjére, de totál belőve nemigen volt az elején.
2012. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!