Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomás. Ehhez elég?

Fekvenyomás. Ehhez elég?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni normálisan, súlyokkal, mellre, vállra, csuklyára, hátra, bicepszre és tricepszre, de most már nincs minden nap 2 órám rá, nagyon sűrűek a napjaim. A testalkatomat szeretném formálni, növelni az izmaimat, és persze az erőmet. Fekvenyomásra tudnék időt szakítani, minél nagyobb súlyokkal. Szerintetek ha kitartóan csinálom, lesz látszatja? Ha mellette mást nem csinálok? A célom h erősödjek, és "nőjek". 183 cm vagyok és 67kg. 18f

2012. nov. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még 1 ember aki láb nélkül született...
2012. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem kell minden nap 2 órát edzeni. én 1 héten 3x edzek, akkor is 1,5 órát. ja és a láb is belefér ennyi időbe. és 110kilóval szériázok és 95kiló vagy.

23F

2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. most nem a lábamról van szó, arra tesiórán edzek eleget.

2. köszi:)

2012. nov. 21. 18:22
 4/11 A kérdező kommentje:
annak is van értelme ha egy nap csak egy izomcsoportra edzek? pl. hétfő-bicepsz, kedd-tricepsz, szerda-váll, csütörtök-hát, péntek-mell?
2012. nov. 21. 18:28
 5/11 Takumi ***** válasza:
80%
(Mell-tric, bic-váll, Hát, és láb.)+has Tesióra nem lábazás!!!
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
amit tesiórán edzel rá, lófing.. és én a helyedbe egy héten 3-szor edzenék!
2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint valaki aki szerint elég izmos a lába. Mitől lenne? :) A többi testrészed sem olyan nagyon izmos akkor a lábad miért lenne?


Heti 3-4 alakalom kell csak. Kezdőként átmozgató edzés kisebb súlyokkal minden nap mindenre edzve. Ezt kb 3 hónapig. Ezután osztott pl A-B-A-B. Ahogy akarod úgy osztod be. Legvégül pedig minden izomcsoportra heti 1x eddz!


Ne csak a fekvenyomásra koncentrálj, hanem az összes izmodra! Gyakorlatok: [link]

Izmonként 3-4 gyakorlat 8-12 ismétléssel.


Étrended legyen. Tömegnövelő étrend: Napi 2g fehérje/tskg és 5-6g ch/tskg.

Fehérjeforrások: sovány húsok, tojás(nem nyersen!)túró, protein kieg.

Ch: rizs, tk kenyér és tészta, zab és sok zöldség.


Edzés után menjen 34g fehérjepor+40-50g gyors

ch(dextróz,vitagro, supercarb fast stb) A fehérjébe számold bele, hogy nem 100% tiszta. 80%-os fehérjénél rosszabbat ne vegyél és lehetőleg tejsavó legyen.


Olvasnivaló: [link]


Remélem nem hagytam ki semmit, de amíg gépeltem Montez tuti megelőzött, de azért egy plusszot nyomhatsz Köszi :)

2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lábazást ne hagyd ki, a tesiórás guggolás, futkorászás az L0FASZ.

Meg mit csinálsz 2 órán át a teremben, dumálsz? Nekem a leghosszabb napom a hát + tricepsz, de az is megvan bő egy óra, max 1 óra 10 perc alatt és elég jól leedzek minden alkalommal, kicsit növelned kéne az intenzitást.

2012. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Melledzés fél óra, kar 50 perc

hátedzés fél óra, váll 20 perc, csuklya 10-15

lábedzés, másfél óra


???

2012. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítségeket, ezek alapján összehozok vmit:D
2012. nov. 22. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!