Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy gond ez így a kajában?...

Nagy gond ez így a kajában? Nyilván nem fogok úgy fejlődni így, ahogy akarok, de kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Havonta 1-2x így hétvégén, főleg szombaton mikor semmi dolgom a kajára se figyelek oda sokszor, össze-vissza eszek amit látok, üdítőket iszok, édességet stb. Hobbi szinten testépítek, heti 3 alkalommal kondizom, osztott edzésterv stb. a kaja amúgy rendben van csak ilyenkor itthon mindig van valami finomság és nem mindig tudom megállni a dolgot. A fehérjebevitel megvan, csak a ch meg a zsír meg túl sok.. :D

17F


2012. nov. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegelésnél hétvégén belefér.
2012. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tömegelésnél tényleg nem gond. Pláne, ha nem látszik meg rajtad nagyon ez a kis plusz. Azért azt kerüld, hogy nagyon bezsírosodj. Bár épp most meséltem Monteznek, hogy előző hónapban, amikor nekem is voltak ilyen csalós napjaim, 3kg jött rám, ebben a hónapban meg egyetlen egyszer volt ilyen alkalom és 5kg ugrott fel mégis... :D
2012. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vigyázok amennyire tudok, hogy ne zsírosodjak, de majd május környékén úgyis szálkásítani kezdek, addig meg elkerülhetetlen :D köszi a válaszokat.
2012. nov. 24. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor simán belefér ,ha nehezen hízol.Én beviszem a 180gr fehérjémet(de növényi fehérje nincs benne csak hús,túró,proteinpor.)+510gr CH-mat (85kg vagyok) és ezen felül szoktam még csipegetni pl 1 csomag mogyoró Meg sütik stb. De így is havi max 2 kg jön fel de inkább 1-1,5kg.
2012. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó neked, rám 5-3-5kg jött eddig a 3 hónap alatt. Persze ebben a kreatin nem elhanyagolandó tényező. Most vagyok 85kg, 240 fehérje megy, szintén a növényit nem számolom bele, 460g körüli CH.
2012. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De úgyis látod magadon,hogyha zsírosodsz. Hiába jön rád 5kg, ha nem zsírosodsz akkor az úgy elég király
2012. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!