Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csalódtál már magadban teljesí...

Csalódtál már magadban teljesítmény ügyileg?

Figyelt kérdés
Azt hitted,hogy többre vagy képes (és talán tényleg többre) csak élesben mégsem teljesítetted azt,amit vártál volna?
2012. nov. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen... : (
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NagyonGonosz ***** válasza:
Minden melledzésen :D
2012. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
szerintem már mindenki
2012. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, de én csak az első edzésemen csalódtam, hogy milyen rohadt gyenge vagyok. Azóta fejlődök szépen, ahogy elvárható magamtól, úgyhogy nincs semmi csalódás. Ha az ember nem másokhoz hasonlítja magát, akkor csak saját magán múlik, hogy csalódnia kell-e, vagy nem.
2012. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. minden verseny után.. Mindig bánt, hogy nem készültem fel 100%-an, vagy, hogy nem jött össze a verseny, mert elizgultam, rontottam stb.

Plusz jelenleg válságban vagyok, szintet léptem muszáj lenne rengeteg új dolgot megtanulni, de elég pocsékul megy. Fél év alatt többet gondoltam az abbahagyáson mint 12 év alatt (ennyi ideje spotolok) összesen :(

2012. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok ilyen tapasztalt,nem rendelkezem 12 éves sport háttérrel,de ha szereted csinálni,ne add fel.Biztos értél már el eddig sikereket is,menni fog ezután is!
2012. nov. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!