Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek is ekkora bűntudatotok...

Nektek is ekkora bűntudatotok van, ha nem futtok?

Figyelt kérdés
Legutóbb kicsit megsértettem a bokám és ma futónapom van, de még mindig fáj, úgyhogy inkább nem megyek, nehogy rosszabb legyen és még tovább tartson a gyógyulás. Szobabiciklizni fogok, de mindig, ha kihagyom a futást, baromi bűntudatom támad és rosszul érzem magam. Tudom, hogy hülyeség, de mondjátok már, hogy nem vagyok egyedül!

2012. nov. 28. 17:40
 1/10 MrPifta ***** válasza:

Én nem szoktam futni, tehát nincs.

De egyébként is: jobb kipihenni a sérülést, mint újra megsérülni.

2012. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem, de volt, amikor rendszeresen futottam és akkor volt.
2012. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt bűntudatom, pedig szinte soha nem hagytam ki a futást. Én személy szerint utálok futni, de mindig tudtam hogy szükséges "rossz" ezért futottam mint a hülye. Néha már azért is bűntudatom volt mert nem úgy ment a futás ahogy akartam. Pedig amúgy nem vagyok egy lelkizős típus...
2012. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne is mondd, betegen futok 2 napja. inkább, minthogy bűntudatom legyen... tudom, baromság, de ez van. kitisztult az orrom arra az időre, és nem éreztem magam szarul... aztán most már megint bedugult. megyek is aludni, mert még holnap is menni akarok, pénteket ütemeztem szabadnapnak.
2012. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Végre hallom már ezt mástól is! 'De! Van ám bűntudat, hiányérzet. Szerintem, aki rendszeresen fut, függővé válik. Pedig nem is igazán szeretek futni, de minden áldott nap nyomom-ez sem jó, helyes-hosszú évek óta. Úgy szoktam magam "ösztökélni", csak van a 24 órából 1 óra 15 percem,legyek túl rajta. Utána viszont jó érzés, valamint pontosan tudom, miért is futok.

Üdv.: Rea

2012. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyár óta futok, és eddig két egymás utáni napot hagytam ki szintén sérülés miatt. Hát, a bűntudat túlzás, mert nem szándékosan tettem keresztbe magamnak. De nem volt jó kedvem azon a héten, az biztos.
2012. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

#4: Én is mindig futok, ha folyik az orrom, csak ha már nagyon bedugul, akkor hagyom ki:D

Rea: Tökéletesen egyetértek. Elég jól megfogalmaztad, amit akartam mondani. Függőség, bár én csak háromszor futok egy héten.:D

Kyohun: Én is sokszor úgy vagyok vele, hogy nem akarózik, néha már nagyon késő este megyek, mert akkor már „muszáj”. És folyton az órát lesem közben és alig várom, hogy vége legyen, de az utóérzés valami állat és nincs jobb, mikor végre letudja az ember:))Az utolsó métereket meg úgyis mindig élvezem.

Haha, ügyes videó, de én tényleg nem keresek kifogásokat (bár tavaly, kezdőként még előfordult) csak akkor hagyom ki, ha tényleg megsérülök. Ami most nagyon idegesít, hogy a múlt héten még fájt a sípcsontom, úgyhogy visszafogtam kicsit, és alighogy jobb lett - most be**sz a bokám! Asszem új futócipő kell:/

2012. nov. 29. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
a videjót csak azért linkeltem be mert néha azt is megnézem ha nincs kedvem.
2012. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. :DD
2012. nov. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!