Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan üthetném ki a sípcsonto...

Hogyan üthetném ki a sípcsontomból az ideget? Mint a thai boxosok! Én karatézok!

Figyelt kérdés
Mondták hogy erőből tekerjem rajta az üveget de nem nagyon nehéz!Még érzem!Fákat török rajta meg ilyenek de teljesen kiakarom!Kérlek adjatok tanácsot!
2012. dec. 7. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Sörösüveg görgetés a legjobb.


Azt amúgy vágod, hogy most épp megnyomorítod magad? Isten okkal adta neked azokat az idegeket..

2012. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyre keményebb tárgyakat rugdosol sípcsonttal. De óvatoasan haladj FOKOZATOSAN hacsak nem akarsz összeszedni egy csonthártya gyulladást.
2012. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a jó ha nem érzem!Már próbáltam üveggel nagyon nem ment! :(

Második szerinted mivel kezdjem?kisebb deszkákkal?De akkor egyáltalán nem fogom érezni igaz?Ha hozzáérek se?

2012. dec. 7. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:

bézból utőt kell görgetni..és ne fákat rugdoss hanem gumi abroncsot.

és attól,hogy nem érzed a sípcsontod még ugyanúgy eltörik.

2012. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahogy mondták fokozatosan haladj pl fákat rugdoss annál nem is kell keményebb tárgy és hideg üveget görgess rajta, nem lesz kellemes de te tudod te kérdezted
2012. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző voltam fák közül sem 40 éves kőkemény diófát mert az nem kellemes lényeg hogy amit rúgsz abban is kegyen valami rugalmasság erre tényleg jó a gumiabroncs
2012. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ki lehet idegelni teljesen,de arra készülj,hogy 5-10 év múlva ízületes öregember leszel.

verseny előtt lefújod jegelővel,belemasszírozod és lebandázsolod,ennyi.

semmi szükség nincs a kiidegelésre max ha önpusztító vagy.

2012. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem jó semmire a kiidegelés? Én pont gumiabroncsokat rugdosok, de ha tíz év múlva bajom lesz tőle, abbahagyom :)
2012. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!