Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha olyan akarok lenni mint...

Ha olyan akarok lenni mint Bruce Lee de egy kicsivel vastagabb lenni mint ő de pont ugyanolyan szálkás akkor hogy kéne edzenem?

Figyelt kérdés
Eddig húzódzkodtam, tolockodtam, fekvőztem de most járok kondiba és szeretnék egy kis izmot felszedni majd leszálkásítani ez lehetséges ?Nem akarok semmilyen szert szedni . Tudnátok valami edzés módszert ajánlani?

2012. dec. 8. 22:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Előbb tömegnövelő étrend + súlyzós edzés.

Majd szálkásítás a súlyzós edzés mellé végzett aerob edzéssel + szálkásító diétával.


Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:  

[link]

 

  

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:  

[link]

 

  

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.  

[link]

 

  

[link]

 

 

2012. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
ÉS ha növelek izmot súlyzókkal nő is a kezem aztán visszatérek a saját testsúlyos edzésre amit növesztettem izmot nem tűnik el ?
2012. dec. 8. 22:56
 3/38 anonim ***** válasza:
Ha azt a terhelést meg tudod adni neki saját testsúllyal, mint súlyzóval, akkor nem esel össze.
2012. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Olyan 1-2 hónap alatt mennnyi izmot lehet fölszedni semmi szer nélkül?
2012. dec. 8. 23:12
 5/38 anonim ***** válasza:
Naturálban max havi nettó 1kiló izmot szedhedtsz fel, de azt,is csak az első évben. Van erre cikk is, majd reggel belinkelem, de most alvás lesz.:)
2012. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segitséget! :)
2012. dec. 8. 23:19
 7/38 anonim ***** válasza:
8%

Szedjél sok CENTRUMOT. úgyértem hogy mindennap 1-et de sokáig és egyél rendesen ! mit gondolsz az ő idejében volt izomnövelő ?


Enni kell rendesen és püfölni mindent

2012. dec. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Centrum az kb semmit nem ér, egy tengeri malacnak éppen jó lesz.

Te pedig kérdező vegyél mega daily one-t, vagy Vitabolic-ot, ha már vitaminról beszélünk.

Na itt a cikk: [link]

2012. dec. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

amit Montez ajánlott azt be ne szedd !


Annyi B vitamin van benne, hogy bőrproblémákat okozhat, és hőhullámaid lesznek az újjaid is bizseregni fognak és a sok felesleges C vitamintól veseköved lesz ! És még biotin sincsen benne.


A Centrum ezzel szemben kiegyensúlyozott a vitaminokban és ásványi anyagokban. De szedhetsz Juvitát is.

2012. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? 250mg C-vitamin az miért sok? Egy tengeri malacnak sem elég. Simán mehet 1g C-vitamin, nem lesz veseköved.
2012. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!