Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naturálok soha nem gondoltatok...

Naturálok soha nem gondoltatok a koxra?

Figyelt kérdés
4 éve edzem, többször megfordult a fejemben hogy kipróbálnék valamit, viszont mindig lebeszéltem róla magam. Nálatok nem szokott ilyen lenni?
2012. dec. 10. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De nálam is van, és én is lebeszélem magam róla.:)
2012. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Veseproblémák, hereműködés zavarai, impotencia, pattanások, májkárosodás, stb stb Annyira, de annyira megéri. Főleg hogy ötször arányosabb és szebb izmokat lehet nyomatni natural. KOX= butaság
2012. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem ha ki akarsz próbálni "Valamit" akkor legyél marhára tudatos. Mondjuk ha most is tudatosnak érzed magad a sporton meg a kajáláson belül akkor tegyél rá 3 lapáttal. Eredmény nem marad el.
2012. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaja, meg ilyenek szépen megvannak. A fő gond nem az hogy az egészségem féltem, nem terveznék komoly kúrákat, ha jól csinálja az ember meg lehet úszni azért májkárosodás meg hasonlók nélkül. Viszont amit elérek naturálban arra 10 év múlva is büszke lehetek, nem kell majd félrebeszélnem a mit szedsz kérdésnél, plusz nem azt kell majd hallgatnom hogy a koxtól jött rá minden. Ez a fő ok ami visszatart.
2012. dec. 10. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Versenyzők kokszoljanak felőlem, amögött van munka bőven koksz nélkül is, de egy hobbi gyúrós mi a f*sznak?

Elég szánalmas dolognak tartom.

2012. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek egyet hogy a versenyzők mögött minden esetben munka van. Ismerek olyat aki két évvel azután hogy belépett a terembe már színpadon állt, és nem a csoda genetikája miatt.
2012. dec. 10. 18:43
 7/13 JayC ***** válasza:

én már többször is eljutottam oda, hogy ráadom a fejem, de utolsó pillanatba mindig kihátráltam, azért egészség nem gyerekjáték.

hozzáteszem, hogy előtte alaposan körüljártam a témát, több versenyzővel is beszéltem ez ügyben, nem csak a helyi terem bikáival.


nem tartom kizártnak, hogy később cucchoz nyúlok, de eldöntöttem hogy várok még, mert ilyen fiatalon fokozottan veszélyes lenne cuccolni.


az ugye alap, hogy kaja, edzés 100-as. (csak pihenéssel van néha gond...)

2012. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
JayC mennyi idős vagy?
2012. dec. 10. 18:53
 9/13 JayC ***** válasza:

19 leszek tavasszal. (nem kell a maszlag duma, hogy ilyen fiatalon még a sz artól is növök, meg elég felemelnem kétszer a kanalat, mert egyáltalán nem így van.)


visszatérve az eredeti kérdésre:


engem nem zavarna ha azt hinnék hogy koxolok meg ilyesmi, a fő visszatartó tényező kizárólag az egészség veszélyeztetése.

2012. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott hogy ezt mondjam. A kox nem korhoz van kötve, ha vannak esetleg versenyzői céljaid nem tudsz 30 éves korban nekiállni.
2012. dec. 10. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!