Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kox szteroidok kreatinok és...

A kox szteroidok kreatinok és a különbözö izomnövelők ezek mind ugyanazok vagy különböző dolgok? Ha nem ugyanazok akor mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Úgy értem mind ugyanazt a hatást váltja ki? Például a kox lufi izmokat csinál, akkor a többi is ilyen? Ártanak ezek egyébként?

#Izomnövelők
2012. dec. 22. 17:37
1 2
 1/18 VicToooR x GB ***** válasza:
95%
szerintem te egy retardált hülye fejf*sz vagy....
2012. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lufi izom? Megszúrod és leereszt? A kox csak nagyobb izomzatot segít építeni, az is csak izom. Viszont nem a hobbi sportolóknak való!
2012. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 VicToooR x GB ***** válasza:
hagyjad már ezt a gyökér gyereket azt se tudja miről beszél...uu de felb*szott...te kis patkány !
2012. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó pusztuljá el,én csak egy kérdést tettem fel
2012. dec. 22. 17:56
 5/18 poiu ***** válasza:

A kreatint komoly sportszövetségek ajánlják. Ezen túl vannak a gyors és lassú fehérjék, meg az aminosavak. Ez mind tiszta, megveheted a boltban. Nem "növelik" az izmot, hanem abban segítenek, hogy az edzésed hatása hatékonyabb legyen.

Az anabolikus szteroid más tészta, ne keverd még kérdésben sem.

2012. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
kérdésedre annyira összetetten lehetne csak válszolni hogy egyszerűen csak ennyit mondok:nem ugyanazok....
2012. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kox, szteroid: gyógyszerek

kreatin egy fehérje (tápanyag) "izomnövelő" ilyen nincs.

Tömegnövelő van, az fehérje és cukor. Nem kérdezted, de van még fehérje por, növényekből, tejből, húsokból (vagy tojásból) kivonva.


Előbb inkább olvass, szerintem utána kérdezz. Ha jobban érdekel a téma akkor fellapozod valamelyik testépítő oldalt, esetleg youtube-on megkeresed "drugs bunny kox" videót. Ott kifejtik a kérdésedre a választ.


Kaja, tápanyag <-> gyógyszer. Még laikus ember se keverje a kettőt, mert az gáz.

2012. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyen tudatlanságot még nem nagyon olvastam itt pedig 9000 kérdést válaszoltam meg. Elképesztő!
2012. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Összetett kérdés, párra próbálok röviden válaszolni.


Sok tanulmány született a szteroid és a szedése folyamán kialakuló nem kívánt mellékhatások, úgy mint vese elégtelenség, szív- és érrendszeri problémák, egyéb belső szervek hosszútávú károsodása, de tudomásom szerint még nincs olyan megbélyegzés, hogy ha szteroidokat nyomsz magadba, egyenes ágú következménye az előbb említett kórok megjelenése. Ha jobban érdekel, ajánlom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=o9QydE15TCQ


Lufi izmokról nekem először nem a "koxos" emberek jutnak eszembe, hanem elsősorban azok, akik szilikon- és mindenféle egyéb olajat a bőrük alá fecskendezve próbálják meg - tegyük hozzá rettentő szánalmasan és veszélyesen - saját egészségük rovására nagyobbnak látszatni magukat.


A kreatin, proteinpor, BCAA, egyéb aminosavak többsége úgymond bevizsgált, kereskedelmi forgalomban kapható, tehát normális alkalmazásuk esetén sem lesz elvileg bajod tőlük.


A szteroidnak is megvannak a maga határai, nem mindegy ki és mennyit és hogyan használja.


És végül egy személyes vélemény. Én valahol a mesterségesen bevitt táplálékot is csalásnak tekintem, ha 100 kiló fölött vagy és abbahagynád az ilyen kiegészítők szedését, hát bizonyos időn belül visszaszálkásodnál az úgymond genetikailag kódolt méretedre. Evvel nem akarok senkit lekicsinyíteni, én így gondolom, kész.


Előző kérdezők, nem értelek benneteket, szerintem átlagos kérdés, ennél sokkal retardáltabb barmok tesznek fel komolynak tűnő kérdéseket.

2012. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja és persze a szteroidszedés hormonháztartást megbolygató hatását ki is felejtettem.
2012. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!