Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen edzesterv?

Ez milyen edzesterv?

Figyelt kérdés

Kb 5 honapja jarok sokat olvastam es csinaltam magamnak edzestervet es szeretnem megkerdezni hogy ez jo-e.

Hetfo: bicepsz-tricepsz

-bicepsz scott padon

-tricepsz nyujtas fekve

-bicepsz kalapacs

-tolockodas

-bicepsz allva

-lehuzas tricepszre

Szerda:hat

Mellhez huzas

Lehuzas

Furesz

Hiperhajlitas

Pentek: mell vall

Fekvenyomas

Fekvenyomas ferden

Tarogatas

Elore emeles vallra

Oldalemeles

Fej fole nyomas


Hasazas minden nap van, lab direkt van kihagyva egy regi jegkorongos serulesem miatt!


2012. dec. 22. 23:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Már éppen írni akartam, hogy kellene lábra is edzeni.

Amúgy jó, de vállnál én előre emelés helyett oldalemelést végeznék döntött törzzsel, mivel a hátsó fejre is kell valami.

Csuklyára pedig kellene vállvonogatás.

Mellnél pedig ne nyomj ferdén, inkább döntött padon.:)

2012. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Igen igen az lesz az..:D

Koszi a segitseget!!

2012. dec. 22. 23:35
 3/26 anonim ***** válasza:
szar
2012. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
inkáb ccsinálj más sportot de a testépités szinte haszontalan
2012. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miert gondolod ezt??
2012. dec. 24. 14:39
 6/26 anonim ***** válasza:
nos hósszú lenne leirni az egészet mert vagy 3 könyvet olvastam az ilyen dolgokról attól függ mi akarsz lenni ha testépitő 9 ajtós nagy ember aki nem bir lefutni 2 kilométert se és megdöglik 1-2 nap alatt ha nem eszik anyit mint a szart mert a szervezetébe kell a cukor a nagy izmok müködéséhezz melesleg ha testépitel pénzel is birní mert manapság a kaja nem ólcso.De attol függ mit akars csinálni testet épiteni crosfit vagy cardio pl van olyan hogy úgy kinyirod a szervezeted hogy a szervezeted azt mondja meghalok ezért el kell kezdenem erőt növelnem ami izom formájába fog megjeleni azaz egy mesterséges ingert keltel a szervezetednek.(én is ezt csinélom és ezt ajánlom ha egy kicsit fogyni akarsz vagy ha tömeget növeli ) ja és egy crosfit edzés után úgy izzadol majd mint a szar inni szoktam az izadságot általába. ez a módszer is igényel kajak bevitelt szóval ne haj éhen. 6 fontos dolog van a felépüléshezz :napsütés,testedzés,friss levegő,friss víz,pihenés,egéséges ételek,. hA 50 KILÓS GIZDa GYEREK VAGY AKKOR meg ugyan úgy csinálhatod ezekt csak attól füg hogy akarsz kinézni :izmos 4 ajtós szekrény vagy 70 kilós mma-s aki szét ver mindent én az utóbit választotam :D A TESTÉPITŐ akarsz lenni akkor gyúrjáá de szerintem a crosfit job
2012. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
kérdező, ne hallgass hülyékre. Én 27 éve edzem folyamatosan és bármikor lefutok 10 kilómétert is. Ne higgy a testépítés fikázóinak. Sok a debil sajnos. Egyáltalán minek egy másik sportot fikázni?, én sem írom a többi sportra, hogy haszontalan.
2012. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 SSanchez ***** válasza:
Na gyere te 70 kg-s harcos, verj szét.
2012. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
te én nem fikáztam a testépitést és azt mondtam hogy nem jó mert nem birod éhezés nélkül pár napig .egy attól füg mekkora vagy ha 27 éve edzel napi 2 órát súlyokal pl fekvenyomás meg ami kell a fúl kondis dolgokal és le birsz futni 10 km meg egy éljszaka allat menet felszerlésel megetnei 30 km akkor meghajlok előted sok sikert jah ha 27 éve kondizol akkkor valami igen nagynak kell lened és csak kondizól csak kondizól érted nem csinálsz semmi mást semmit úgy fus le 10 km ert ja meg álj be a ketrecbe és kezd el bunyozni elfáradsz mert az izmaid nem ehez vannak szokva kifogsz egy elen felet aki akor a mint te és ő már több éve csinálja a bunyot szará verne melesleg mégegyszer mondom nem mondtam hogy sazr a tesépitést csak anyit hogy nem élnéd vele túl mert szép hogy 200 kg nyomsz fekve ha egy egylábas gugolást nem tudsz megcsinálni mivek a sipcsontban lévő in szalagjaid anyira lekötödnek hogy egyszerüen az egy lábas gugolásnák szét feszülne tehát nem lenne szép látvány de veletek nem lehet beszélni mert atól hogy 27 éve csinálod meghalnál egy túlélő portyán. És baszus ha 27 éve csinálod nem kéne egy kis hirnevednek lenni a helyet hogy gyakori kérdéseken rohangálsz ????? ja melesleg ne mond meg hogy ki mit bir ki szerintem te még nem voltál egy olyan helyzetbe hogy be kel mened a ringbe aki nagyob nálad és le kell nyöznöd magad vagy elvesztel mert csak úgy nyerhetsz ha a félelmedet lenyüözöd utána másokat
2012. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 SSanchez ***** válasza:

Látszik, hogy fingod sincs az egészről.

1. Naturálban nem igen fog senki sem 200-al fekvenyomni:)

2. Ő róla tudom, hogy megcsinálja az egylábas guggolást sőt az egykezes fekvőtámaszt is, szóval megint pofára estél:)

Nem tudom mi ez, hogy az nem ember aki nem csinál meg 1 lábas guggolást, a bu.zi fegyencesek meg nem guggolnak 140-160-al:)

3. Az egy dolog, hogy 27 éve edz, ha nem növeli a tápanyag mennyiségét nem fog nagyobb izmokra szert tenni, ha nem növeli a terhelést nem fog nagyobb izmokra szert tenni.

4. Aki 2 órát edz az nem edzés, egy intenzív edzés 60-70 perc.

5. Ez baromság, hogy kötött szar leszel, mert ha eleget nyújtasz edzés végén, sorozatok között is nem leszel az, naturálban semmiképp...Ráadásul azt még hozzá teszem, hogy tömegelésnél megy aerob edzés, hogy ne zsírosodj annyira és a szív és érrendszert karbantartsd. Elárulom neked ez 40-60 perc, szálkásításnál, ugyanúgy marad a nagy súlyos edzés, de több az aerob, vagyis hetente többször mész el biciklizni, vagy futni. Egy ilyen edzés is 40-60 perc. Aki heti többször megy, nehogy már ne bírjon futni. Meg ne hasonlítsuk már a

ketrecharcosokat a testépítőkkel, mert mindkettő másra edz, az első arra, hogy az ellenfeleit szarrá verje, a második kinézetre és erőre, bár nem lesz egy testépítő olyan erős, mint egy erőemelő, de az is bivaly erős, aki 100 fölött guggol, nyom fekve stb. Meg ismétlem naturálban nem lehetsz olyan b@rom nagy állat, mintha szteroidot használnál. Meg lehetsz akármekkora harcos gyerek, lehet, hogy pont olyan testépítőt kapsz ki, aki sz@rrá ver.

2012. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!