Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az edzéstervvel elérhete...

Ezzel az edzéstervvel elérhetem a célom? Részlet lent

Figyelt kérdés

először 170cm vagyok és 62kg látható izomzatot szeretnék

h-fekvenyomás,fekvőtámasz,hasprés

sz-vállból nyomás,guggolás,bicepsz ülve egykezessel

p-tricepsznyújtás,hasprés,fekvőtámasz


2012. dec. 24. 01:04
 1/9 anonim válasza:

Hello.. nem használna sokat ennyi edzés egy izomcsoportra...:) H: mell: fekvenyomás, tárogatás.

K: siklo bicepszezés, fekvőtámasz, 2kezes gyakorlat állva, kalapácsbicepsz, állva 1 kezes, ülve egy kezes.

SZ:hasprés, lábemelés(miközbe hanyatt fekszel), sima felülés.


ezek után 3 pihenönap és utána csinálhatod vállra is meg minden ahogy akarod..:) csak azt akartam ezzel mondani hogy több gyakorlatkell. ha akarod belinkelek egy oldalt ahol fenn van minden:)

2012. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bocsánat rosszul irtam le kihagytam sok gyakorlatot.. a lényeg az hogy egy nap csak egy helyre gyurj.. de arra legalább 5-6 gyakorlat ha birod max. 10:)
2012. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, megkaphatnám a linket?:)
2012. dec. 24. 01:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult a dolog.:) 

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig: 

[link]

 

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést: 

[link]

 

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal. 

[link]

 

[link]

 

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg. 

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

mintaétrendek:  [link]

2012. dec. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy izomcsoportra 5-6??? Max 10. Ha normálisan csinálja 3 gyakorlat kivégzi.


Étrend legyen! Ha nincs válassz másik sportot.

2012. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
keress egy személyi edzőt, és ő mindenben tud neked segíteni!
2012. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hogyha 3 kivégzi akkor nem normálisan csinálja:) lehet ugyis csinálni hogy 1 kivégezze csak értelmetlen lenne.. tudod egy izomban több izomcsoport van és külön gyakorlatok fejlesztik a külön csoportokat.. mindegy látom neked bonyolult..
2012. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-4 gyakorlat elég egy izomcsoportra, ha ennél több megy, akkor az nem edzés csak pinalegyezés.
2012. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg mekkora baromságot írsz:„egy izomban több izomcsoport„.

Nem ám fordítva bakker.:)

2012. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!