Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érhetek el ezzel az...

Mit érhetek el ezzel az edzéstervvel? (21/L)

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, szeretnék kicsit formásabb lenni. Korábban 6 évig versenyszerűen úsztam (kb. 7 éve hagytam abba -amit utólag nagyon megbántam).. 1 éve kezdtem el foglalkozni magammal, (rendszeres kocogás) amitől szép izmos lett a vádlim, viszont mindenhol máshol erősödni szeretnék. Most 52 kg vagyok, és nagyjából 168 cm. Mások szerint már túl sovány.

Írtak nekem ma egy 3 napos edzéstervet. Minden nap van 30 perc kardió, a többi 5x20-as ismétlésszámmú gyakorlat (pl oldalemelés, combbicepsz, nyakmögül nyomás, stb-stb.)

Az lenne a kérdésem, hogy ez nem egy szálkásító edzésterv? Mi történik, ha ezt követem?

Mert nekem nincs mit leszálkásítanom még, és nem szeretnék mégjobban lefogyni...Köszi a válaszokat :)



2012. dec. 7. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs szálkásító edzésterv, tömegnöveléshez és szálkásításhoz egyaránt alacsony(8-12) ismétlésszámú gyakorlat kell. Az étrendtől függ minden. Szálkásításhoz szálkásító, tömegnöveléshez tömegnövelő étrend kell.(de meglepő :D) 30 perc kardió viszont nem biztos, hogy kell minden nap tömegnöveléskor.
2012. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt csinálom, amit írtak, akkor azért fogok "növekedni"? (persze megfelelő fehérjebevitel mellett)
2012. dec. 7. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképp fogsz valamennyit fejlődni.
2012. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezazz :D Köszi a választ
2012. dec. 7. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, nincs szálkásító súlyzózás. Szálkásításnál több aerob megy és szálkásító diéta.

Tehát főleg a kaján múlik, hogy ezzel a tervvel te szálkásodsz vagy nem!

[link]

2012. dec. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!