Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti még javasoltok valamilyen...

Ti még javasoltok valamilyen táp. Kiegeket ehhez a tömegnövelő stack-hez?

Figyelt kérdés

Tehát: 100% wpp +super carb fast(100g-ra emelném<-erröl +vélemény??? ) kreatin monohídrát,Mega Daily One, nap közbe Power Track Protein.

Kihagyhattam vmit ami még létfontosságú lenne ilyenkor esetleg BCAA vagy Glutamin,esetleg HMB vagy amit hasznosnak tartotok, és árban is "baráti " aránylag , kb 3 havi távra!

(étrend megvan)

Bocsi ha hosszú lett!



2012. dec. 26. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
edzés elötti energizáló lemaradt: Pow3rd megy :)
2012. dec. 26. 12:05
 2/7 dirtboy ***** válasza:

jó lenne de én a helyedben a power proteint hanyagolnám és jobbat vennék.

lehetne úgy hogy a scitec 100%wpp helyett egy ugyan olyan jó de olcsóbb wheyt veszel és így kicsit több pénzed maradna a power helyett egy normális proteinre.

bcaa,glutamin,hmb mind jó de ha nem vagy gazdag akkor én nem ajánlom inkább az étrendre fordítsd ennek az árát azzal többre mész.

2012. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj,hogy egyedül a power protein van meg.. még "régről" maradt.. és mivel a semminél jobb ezért elfogyasztom .Igazság szerint étrenden nem igazán lehet mit variálni. Az anyagiak még talán annyit engednek ,hogy akár a felsorolt termék közül (BCAA,glutamin,HMB) egyikével bővítsem a listát. Te mit mondanál?
2012. dec. 26. 12:11
 4/7 dirtboy ***** válasza:

akkor azt igen azt fogyaszd el de újat már ne vegyél szerintem.

ha tényleg nem lehet már fokozni a kaja minőségét akkor én be iktatnék egy plusz adag proteint valamikorra vagy ha a az általad említett aminók közül választani kell akkor BCAA legyen.

2012. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. dec. 26. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a power proteinből van, akkor vennék mellé whey protein, és keverve innám. 2:1 arányban a whey és ez a szója.
2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(BCAA,glutamin,HMB) egyikével bővítsem a listát. Te mit mondanál?



Mivel tudjuk hogy az EAA ezen belül a BCAA (L-leucin) a legfontosabb izomzat növekedést serkemtő, ezért a 3 felsorolt alapnyag közül ezt választanám.


Tehát EAA aminokat, amiben megemelt L-leucin van.


Ha ez nem akkor olyan BCAA 8:1:1 amiben az L-leucin 8arányban van.


Ha ez nem akkor L-leucin kombinálva whey proteinnel.


Személy szerint első megoldásnál maradnék, EAA aminok minden értéket csökkentő adalékanyagok menteset, mint pl. ez:

[link]

2012. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!