Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézenállásnál hogy kell...

Kézenállásnál hogy kell megtartani az egyensúlyomat?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mikor vagyok tök egyenesen. Nem érzem hogy mikor vagyok jó pozícióban, csak azt veszem észre amikor már kezdek dőlni hátra.

Az ujjaimat minél inkább nyissam szét és a tenyeremmel meg az ujjaimmal próbáljak erőt kifejteni úgy hogy egyensúlyban tartsam magam? vagy hogy?


2012. dec. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá kell érezned, hol van az a pont. Próbálgasd falnál, mekkora lendületnél érsz egyensúlyba. Ha nem jó, a talpad falhoz ér, és kezdheted újra.
2012. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Falnál szoktam, de mindig csak max olyan 5 másodpercig tudom magam megtartani, utána elkezdek dőlni, és nem tudom hogy mi a technika amivel magam egyensúlyban tudnám tartani, mire kellene figyelnem.
2012. dec. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!