Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzés hatásai?

Saját testsúlyos edzés hatásai?

Figyelt kérdés

Üdv!

16 éves fiatal srác vagyok és elkezdtem saját testsúlyos edzéssel foglalkozni kb egy hónapja. Mivel szeretnék megerősödni továbbá egy kis alakot is hozni magamra. Mivel 190+ cm vagyok és 80kg nem túl sportos testalkatú.

Inkább vékonyabb típusú. Ami legjobban zavar hogy a felső testem eléggé nyeszlett ebből kifolyólag enyhe esztétikai hibák lelhetőek fel. Gondolok itt hogy "kicsi" a vállam, nincs széles hátam .... sajnos.


Szóval ezen szeretnék változtatni. Azt tudom hogy pár hónap alatt ne várjak változást.


Viszont azt szeretném kérdezni hogy olyasmi alakot mint Will Smith-nek van ellehet érni esetleg?

Vagy szerintetek mennyit tudnék fejlődni 1-2 év alatt?

(Természetesen kemény edzéssel)

Ha a genetikám nem tudom milyen vagy hogy szokták ezt mondani.(Ha megmondjátok mi alapján tudom megmondani akkor leírom).

Továbbá még annyit tudok hogy kéne hozzá "különleges" étrend.Sajnos ezt nem tudom megcsinálni mert azt eszem amit adnak itthon.



2012. dec. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendben az étrend, akkor ne nagyon várj drasztikus fejlődést. Állóképességed nőhet, de "esztétikailag" cska minimálisan fogsz formálódni.
2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TByTKcq2y4E


Előtte-utána képek 2:54-től. (A köztük eltelt idő 10 hónap, a srác elmondása szerint csak az elején diétázott kb. 3 hétig)

2012. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül nem fog sokat érni. Én is ilyen edzéseket csinálok itthon, és azóta látszik, amióta elkezdtem több fehérjét és szénhidrátot enni.
2012. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :)
2012. dec. 29. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szép sport.én1 évecsinálom.nagyon szép testet lehet vele kiépiteni-ird be a googleba hannibal for king-ez a vicko 20 éve csinálja nos milyen teste van.elég az egészre 5gyakorlat húzódzkodás,tolódzkodás,lábemelés,goggolás,+emellé kijérhatsz futni is
2013. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!