Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BSN Syntha 6 jó fehérje, vagy...

BSN Syntha 6 jó fehérje, vagy van olcsóbban is, ami ugyan ezeket tartalmazza?

Figyelt kérdés
2.dobozom,szálkásításhoz vettem de nagyon finom stb. és nem tudom hogy megérné e lecserélni. Am 12.600.-ért vettem 2,3kg-ost!?

2012. dec. 28. 22:21
1 2
 11/17 dirtboy ***** válasza:

/hatoltál/

hallottál már akart lenni

2012. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem kalória, makro mennyiség, persze hogy hallottam róla ckd-n vagyok hétközben max 15g ch megy naponta össz és ezis a dióból, túróból , zöldekböl jön össze.de ha valaki mondjuk nem versenydíètàn van akkor nincs szerintem baj azzal ha egy nagyon finom fehèrjèt iszik, és akkor adagonként minusz 20 g rizs a napi étrendből mondjuk.

Iifym

2012. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk én kivétel vagyok mert magamtól megennék naponta 50 g ch-t azon kívül csak húst ennék
2012. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy jó fehérje vagy nem? Szerintünk nem, mert egy normális protein tápkiegben legalább 70% fehérje van. És ez ráadásul még drága is.

Szerinted meg jó. A kérdező meg majd eldönti, hogy kinek higgyen.

2012. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A Syntha 6 egy 47%-os proteint tartalmazó dizájner. 13g szénhidrát azért szálkásításkor?!?!


Szálkásításkor, pont az a cél hogy a protein továbbra se tartalmazzon hozzáadott szénhidrátot. EAA és/vagy BCAA-ak nélkül ne is kezdjünk szálkásításba.

2012. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Észrvette e valaki, hogy a protein mátrix után polidxtróz a követekző legtöbb anyag a termékben.

....élelmiszeriparban (főként pékárúban és töltelékárúban használják) elterjedt térfogatnövelő/nedvességmegtartó adalék E1200

2012. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

BSN Syntha 6 jó fehérje, vagy van olcsóbban is, ami ugyan ezeket tartalmazza


47%-os fehérjénél már csak jobbak lehetnek!

2012. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!