Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak. "jól"?

Hogyan fussak. "jól"?

Figyelt kérdés

A kérdésem alapjában véve az lenne, hogy mit tehetek azért, hogy minél "zökkenőmentesebben" mozogjak, fussak?

Azaz tanácsokat kérnék (gondolok itt arra, hogy mikor, hogyan, milyen módon, mennyit, mekkora intenzitással, milyen cuccban, mi az, ami rossz, mi az, ami jó, meg bármi, ami a futással kapcsolatban jó tanács, vagy elkerülendő).

Köszi.



2012. dec. 31. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Tűrd be a cipőfűződ végét a cipőbe, ha elég hosszú! Nekem min. 1x kikötődik, tiszta idegesítő. A hajadat ne csattal, hanem inkább gumival fogd össze, mert a csat folyton ki akar esni belőle.

Olyan póló legyen rajtad, ami a felkarodat teljes mértékben takarja. Különben kidörzsölődik a karod belül.

A cicitartód merevítője és a bőröd közé tegyél be végig hosszan zsepit, különben ott is kidörzsölődik.

Remélem lány vagy, ha már egyszer ennyit írtam. :D


Olyan gépen ne fuss, ami közvetlen egy másik ember mellett van, nincs rosszabb, mint mikor a másik testéből áradó meleg fűt téged. Elveszi előled a levegőt.

2012. dec. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél előtte valamit. Én ha nem eszek közvetlen előtte min. egy fél szendvicset, nem is bírok futni.
2012. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hideg időben rétegesen öltözz fel

egyenletesen,orron át vegyél levegőt

amint lehetséges szerezz be egy sportmelltartót-ha lány vagy-

nyújts előtte,utána

fokozatosan növeld az időt/távot

hosszú haj esetén gumizd fel és ha vannak kis hajszálak,amik ez arcodba csapódnak futás közbe,de nem lehet összefogni azokat csatold el

rendszeresen fuss

ne húzd fel a vállaidat-gyakori hiba,sokszor észre sem veszik-

pótold a folyadékveszteséget!


most ennyi jutott eszembe:)

2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat. :)

Igen, lány vagyok.

Nem gépen futok, hanem kint.

Enni nem szoktam előtte kb egy órát, az sosem jó nekem, inkább iszom.

Köszi, még egyszer! :) Szívesen fogadok további tanácsokat.

2012. dec. 31. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy óra szerintem jó, én is hagyok minimum annyi időt ülepedni a kajának. A legtöbb dolgot magadnak fogod kitapasztalni, mint az öltözködést is. Én így télen mindig hordok sapkát, kb. 5 °C alatt kesztyűt is, 2-3 zokni, felül egy hosszú ujjú, egy rövid ujjú, egy széldzseki, alul vékony 3/4-es futónadrág + hosszú melegítő. Technikai cuccom nincs, de hasznos lehet.

Nálam az válik be, ha edzéstervet követek. Annyira megyek csak "gyorsan", hogy kibírjam a távot séta nélkül. Télen amúgy is lazítást javasolnak, hosszabb, de lassú futásokat.

[link]

[link]

[link]

[link]

stb.

2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!