Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy az edzéshez...

Azt olvastam, hogy az edzéshez szükséges a szénhidrát, és ha edzünk pl 1 órát, de a szervezetünk a bennünklévő szénhidrátot elégeti már 45 perc után, akkor az izmainkat kezdi el "égetni". Ez igaz? Honnan tudom, hogy mennyit szabad edzenem.

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy edzésnek az optimális időpontja 60-80 maximum 90 perc, de akkor tényleg dolgozni kell. Amúgy ez nem olyan veszélyes, mint ahogy gondolod, nem határoz meg igazából semmit.

De lehet edzés közben glutamint, BCAA-t iszogatni.

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Izombontás is történik ,de majd utána visszatöltöd a tápanyagot és regenererálódsz. 60-70 perc kemény edzés simán mehet!
2013. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Megnyugodtam. :)
2013. jan. 2. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert a szervezetedben van egy stopper ami méri mikor kezdjen izmot égetni? Már az első perctől használódik fel fehérje minimális mértékben az idő előrehaladtával persze folyamatosan nő az aránya, ugyanígy a zsír esetében.
2013. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor az 1 óra edzés mehet még ha az ember nem is fogyaszt sok szénhidrátot?
2013. jan. 2. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Se én, se Neutron nem eszünk sok szénhidrátot.

2 órákat edzünk. És?

2013. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem max 2 órát edzél hát meg azért a szénhidrátot nyomni kel befele én aztajánlom hogy edzés előtt 1-1,5 órával egyél meg egy müzlit de olyat amibe teljes kiörlésü gabonák vannak és az ad elég energiát nemolyan mint a tiszta szénhidrát hogy hirtelen nagy energiát ad hanem folyamatosan kapod a jedit :D
2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos, más elképzelések szerint a szervezetünk fehérjén és zsíron üzemelve adja le a legnagyobb teljesítményt, illetve a szénhidrátok fogyasztása idővel csak anyagcsereproblémákat okoz.
2013. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már 3 hónapja 50g ch-n vagyok és most a legjobb a formám, szóval nem mindig kell sok ch, de tömegeléshez lehet azért csipegetni.:)
2013. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nocsak!

Ez tök jó! Pedig az testtömegkilogrammonként mennyi, kb. 0,5 g? :)

2013. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!