Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodhatnék meg...

Hogyan izmosodhatnék meg valamennyire is Május végéig?

Figyelt kérdés

Osztállyal megyünk majd kirándulni, de nem ez a lényeg, hanem hogy addig szeretnék felszedni valamicske izmot. Tudom

nagyon jól, hogy nem lehet sokat addigra, végülis csak 5(6) hónap, de azért szeretnék valamennyit. Mivel járok edzésre(box, de ez csak állóképességet meg ütőerőt ad) ezért nincs már lehetőségem kondiba is. Mivel gazdagok se vagyunk, zöldségből kb mindig csak paradicsom,paprika van itthon, ebédelni a suliban szoktam menzán tehát ezt sem szabhatom meg, reggeli általában szenya, vacsira meg tojás vagy virsli. Hogy tudnék még így is szedni fel valamit? Fegyencedzéssel most csak annyi a bajom,hogy az elején tartok és ugye azzal semmi izmot nem fogok felszedni hogy falnál fekvőtámaszozok :D Ezért kérném a segítségeteket, hogy mit ajánlanátok, miket csináljak, milyen napokon, sajnos így evésben eléggé korlátozott vagyok, de a véleményeteket , javaslataitokat írjátok le nyugodtan. Köszönöm előre is :)


2013. jan. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz lesz. Olyan, mintha ferrarit szeretnél pár ezerért venni.

Tömegnövelő étrend kell: sok hús, tojás, este túró, edzés után protein + dextróz, sok rizs, tk kenyér, zabpehely. Tápanyag nélkül nem lesz izom. És persze kemény súlyzós edzések.

2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, csak ha magamnak vennék minden nap húst az elég drága lenne.
2013. jan. 2. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megértem, csak a szervezet ettől még nem elégszik meg kevés tápanyaggal. :)
2013. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk kiiratkoznék menzáról, milyen húsokat kéne főleg? fehér? Na meg ha nem kondi, saját testsúllyal is lehet izmosodni, akár minimálisan is(5 hónap alatt amúgy sem várok csodát, viszont itthon csak 5 kg-os súlyzók vannak)?
2013. jan. 3. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, fehér hús, de mehet azért marha is.


A menza az egy kajálás, de egész nap jól kell kajálni.

Saját testsúllyal nem leszel csak picikét izmosabb és 5kilós súlyzócska meg nem elég.:)

2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ŐŐ, akkor lehet az lesz hogy elmegyek kondiba, van most itt egy jó lehetőség, 5000 Ft fél évre, csak annyi a hátrány h nem túl nagy, de reggel senki sem szokott ott lenni :D
2013. jan. 3. 18:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/F szóval a súlyokkal azért majd odafigyelek :P
2013. jan. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!