Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hannibal for king, calisthenic...

Hannibal for king, calisthenics kingz és satobbi getthoworkoutos csávo szednek szert az edzéshez?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék rá hogy hannibal for king hogyan érte el azt az eredményt.az egyik interjuban azt mondta 19 éve edz heti 5-6. 2és fél órát.és szerintem elérheto enyi ido utan ez az eredmény.

#edzés #szer #Hannibál #getthoworkout
2013. jan. 2. 22:29
 1/6 dirtboy ***** válasza:
62%

tuti hogy koxolt,ezt még ha testépítéssel foglalkozol profi szinten is igencsak nehéz elérni,nagy többségnek lehetetlen.

egyébként szerintem ő nem csak saját súlyos edzést végzett végez.

2013. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet,nekem is sandit hogy játszotéri mászokáktol lettek olyandeltái és bicepszei.de ha veszed itt a genetika is számit.meg varom a valaszokat
2013. jan. 2. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dem black genetics
2013. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a genetikája nem rossz mivel feka:D
2013. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
5-6 szor 2és fél óra? ehhez tuti szedett valamit. Ilyen rengeteg edzéshez muszáj koxolni, másképp nem bírná. Normális tiszta állapotban egy ember nem tudna regenerálódni, egyszerűen nem lenne rá ideje. És ez visszafelé is igaz, az élsportolók közül aki koxol az sokkal keményebben edz mint aki tisztán nyomja, egyrészt hogy ne vesszen pocsékba a koksz, minél jobban kihasználja a hatását, másrészt ha nem sportolna eleget még károsabb lenne a szervezetére a cucc. Viszont az lehet hogy az edzésének nagy része calisthenic volt, mert azzal is nagyon jól lehet tömeget növelni.
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kijött a kép-Hannibal koxolt,de saját súllyal edzett.
2013. jan. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!