Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én idén szeretnék elsönek...

Tomikaf1 kérdése:

Én idén szeretnék elsönek elmenni a forma 1 és szt hallotam hogy egész hétvégi jeggyel csütörtökön boxutca látogatás lesz és ki fog autogrammot osztani?

Figyelt kérdés
ja és tavaly ki osztott autogrammot??

#autogram #Forma-1 #humgarorin
2013. jan. 4. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
senki, nem lesznek ott pilóták
2013. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt hallotam hogy lesz autogramm osztás
2013. jan. 4. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

minden évben a mezőny összes pilótája oszt autogramot. de azt vedd számításba, hogy rengetegen vannak és van aki már déltől ott sorakozik a bejáratnál (pedig csak 4kor engedik be az embereket) nem olyan könnyű megszerezni egy autogramot és pláne nem attól akitől esetleg nagyon szeretnél.

ha van bármi kérdésed még, akkor írj bátran!!

2013. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi tudod én idén szeretnék elmenni elsönek az f1 re és és halottam pár kosza pletykát hogy van ilyen autogramm osztás és hol osztják ??? a boxutcába?? és amugy te már voltál f1-en??
2013. jan. 5. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A csütörtöki napon, ha jól emlékszem 5 és 6 között van autogram osztás, ekkor a pilóták csapatonként jönnek ki (kettesével) és leülnek a boxutca bejárat környékén egy asztal mögé, majd kb. 10-15 percig ott vannak. Viszont: nem lehet 1-1 pilótához sorbaállni, 1 db sor van, és attól kapsz autogramot, aki akkor épp ott van (ha egyáltalán sorra kerülsz). Ehhez viszont nem árt már kapunyitás előtt ott lenni, és a boxutca látogatás első óráját is a sorban várakozva tölteni.
2013. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!