Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez a lábedzés?

Jó ez a lábedzés?

Figyelt kérdés

guggolás

combfeszítő

combhajlító

felhúzás/lábtoló gép

vádlizás súlyzóval a nyakamban


2013. jan. 4. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó, de néha tennék bele kitörést is.
2013. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5 évet nem lábaztam h felhozzam a felsőtestem .Most kezdtem el 3 hete de csak lábtoló megy hát mit mondjak úgy be van dagadva mintha egész nap guggolnék, pedig semmi más nem megy rá!!!

Néha ha hiányzik egy kemény gyakorlat (mivel guggolni soha nem szoktam) csinálok felhúzást (erőemelőset) de utána is hanyagoltam a lábedzést mert akkora lett tőle.

Vádli havonta egyszer ...régen térd felett majdnem 70 cm volt a négyfejű combizom kerülete ..mondanom sem kell varratni kellett minden nadrágot ezért is hagytam abba de megint elkezdtem az biztos h az erő jön egyből mert az álllóképesség meg sok egyéb javul egy kőkemény lábedzéstől!!!!

2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!