Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lábazás utáni hányingerrel...

Lábazás utáni hányingerrel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Szinte minden lábazás után az a forgatókönyv hogy ülök vagy 10 percet az öltözőben és várom hogy most hányni fogok e vagy sem.Általában az előbbi a forgatókönyv.

Eddig először gugoltam, utána combhajlító/feszítő, ma ezt megcseréltem mert gyakran gugolás után ezeket már nem tudom megcsinálni. Ma megcsináltam, utána egy sorozat gugolást, de abba kellett hagynom mert ha tovább csinálom már lehet öltözőig se jutok ki.Aztán elmúlt hányinger, mondom akkor lenyomom turmixom, erre az megkijött 5 perc múlva.

Max azt csinálom hogy két napra bontom a lábedzést, vagy egy héten csak az egyiket, nyilván ez kevésbé jobb megoldás, de a legjobb az lenne ha egy napon tudnám.


Amúgy azt tudni kell hogy edzés elött 2 órával ettem utoljára zabpehely+whey proteint, illetve megvolt a bemelegítés + kb 1 liter víz edzés alatt, szóval elvileg ez a része rendben van...



2012. dec. 15. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kemény lábedzés az ilyen.
2012. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom végigcsinálni szóval túlságosan keménynek sem mondanám.Izomerővel még simán bírnám.
2012. dec. 15. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyit pihensz két sorozat guggolás között?
2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amíg vissza nem áll a pulzusom normálisra, ez 4 perc legalább.
2012. dec. 15. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyelőre nincs ötletem, jól csinálsz elvileg mindent. Én is kivagyok lábedzés után, de a turmix azért befér.:)
2012. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ennek nem kéne így lennie. Még a létező legkeményebb lábedzéstől is idegrendszeri fáradtság, izomdurranás érzést kell, hogy érezz, de nem hányingert. Nekem másfél órás szuper intenzív lábedzéseim vannak, és maximum csak olyan hátráltat, hogy a hirtelen pulzusemelkedés miatt szédülök, mert guggolással kezdem az edzést. Emiatt most már 10 percet melegítek, hogy növeljem a pulzust az edzés elején.


Elsőre arra gondoltam, hogy eszel edzés előtt, attól van hányingered. De mivel írtad 2 órával előtte kajálsz ez kizárva.

Nem tudom mi lehet az oka, de azt biztos, ez nem a kemény edzéstől van. Soha nem volt hányingerem az edzéstől, pedig nálad brutálisabb intenzitással kevesen edzenek. Arnold-ék is azért dobták ki a taccsot az arany időkben, mert előtte zabáltak az idióták.

2012. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Más helyzetben nekem sincs soha hányingerem, se edzéstől se mástól, egyedül a lábedzés amit nagyon nem bírok.
2012. dec. 15. 15:59
 8/11 Takumi ***** válasza:
Ahogy Montez mondta, ilyen egy jó lábedzés.
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem ilyen egy jó lábedzés. Kis hányinger érzésnél jó kb. De az,hogy HÁNYSZ is+ku.rva szarul vagy akkor valami nincs rendben.. Lehet,hogy valami kivizsgálás kellene
2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dolgozz,javíts az állóképességeden.

akkor sokkal jobban fog menni a guggolás.

jobb állóképességgel,később juthatsz el a savasodási küszöbödig.

szóval elsőre erre gyanakodnék mindenképpen.

2012. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!