Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen alakot tényleg el lehet...

Ilyen alakot tényleg el lehet érni saját testsúlyos edzéssel?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy? http://www.youtube.com/watch?v=GhfLNN4BloY
2013. jan. 4. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
El és a módját is láthatod: tolódzkodással, húzódzkodással, fekvőtámasszal, lábemeléssel, stb + jó étrend.
2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

simán, semmi extra nincs ebben.

kitartás, megfelelő edzés és jó kaja

2013. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bazz, de kinek van ideje kinn lógni egész nap a játszótéren a mászókán? :-D Véleményem szerint egy kor felett (ami egybe esik az "önálló élet" kezdetével), ilyen bohóckodásoknak nincs értelme. Ha rendesen csinálod az egyetemet, munkába jársz, szerintem több értelme van komoly súlyzós edzésnek.
2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem egész nap kell kint lógni. egyébként annak ellenére, hogy én is súlyzós edzést csinálok, szerintem ugyanolyan kemény tud lenni az ilyen lógós-kitartós-felhúzós mókázás is.
2013. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem egész nap kell kint lógni. egyébként annak ellenére, hogy én is súlyzós edzést csinálok, szerintem ugyanolyan kemény tud lenni az ilyen lógós-kitartós-felhúzós mókázás is."

Persze nagyon kemény tud lenni, de, ha mondjuk van 1-1.5 órád, hogy az aznapi edzés adagodat abszolváld, mindek van több értelme?

2013. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lógós-kitartós-felhúzós mókázásnak, mert kint lehetek a szabadban, nem monoton, mint emelgetni a súlyokat, meg nem kell az önjelölt Hulkok után lepakolni az ifa hátsó tengelyeket a teremben.
2013. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!