Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehetek ilyen gyenge?...

Mitől lehetek ilyen gyenge? (részlet lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok F és 170cm 60kg a kondim valamint az erőm nagyon lent van 7éves koromtól fociztam 15éves koromig klubszinten és jó is voltam de abba kellett hagynom mert félóra után kipukadtam nem bírtam futni és ma is tolom a grundon de nem én vagyok aki el föl szaladgál. kiakartam gyúrni magam elmentem eőterembe személyiedző tartott nekem 5edzést mind az 5 alkalommal hánytam nem értte h miért mert átlagos sőt már genygébb feladatokat adott.aztán otthon próbálkoztam 1napot edzek mondjuk egy light edzés de még 2-3nap múlva se bírook ujab a súlyzós edzést és 10fekvőt ha egybe lenyomok csoda.vérvétel meg ilyesmik voltak semmi baj. de gondolkodom h kellene egy terhelési vizsgálat amit futópaodn csinálnak kórházba.mitől lehet h ilyen gyenge vagyok?
2013. jan. 6. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
jah az nem ártana,meg egy teljes kardiológiai vizsgálat sem.
2013. jan. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MEnnyit eszel?
2013. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg kell vizsgálni. Egy sor oka lehet táplálkozási problémáktól kezdve.


Eleve nem focizni kéne, hanem Jógával, harcművészetekkel fejleszteni magunkat. 17 évesen legyen már ennyire komoly egy fiú.

2013. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Naponta átlagba 4x eszek teljesen normálisan szóval nem itt a baj.
2013. jan. 6. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:

EZ AZ ÖSSZES BETEG EMBERRE IGAZ!


Mielőtt meggyőznénk magunkat az egészséges táplálkozás illúziójával.. közelébe sem érsz, ha úgy eszel mint az átlag ember.


Mindig ilyen gyengének érezted magad?

Tényleg lehet ok a rossz étkezés (hiába is tartod jónak) és a nem megfelelő edzés.

2013. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nem minding amúugy teljesen jó csak ha lemegyek gyúrni haverokkal én ltványosan gyengébb vagyok.nem tudom nálad mi a megfelelő étrend nem nyomok ilye norbi update kajákat.de mindennap eszek gyümölcsöt narancs,mandrain,zöldésget szintén néha reggeli kimarad de ebéd rendesen gyakran hús kedvenc a bélszín csirke,pulyka is megy tészta ritkán édeségg rtikán gyors kaja 2hetente 1szer
2013. jan. 7. 01:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jónak tűnik. Hát, 17 évesen időd majdnem mint a tenger, vizsgáltasd ki magad. Vérkép, hormonszintek.


Szerintem a legjobb kivizsgálást holisztikus szemléletű keleti orvosok végzik, én jobban bízom bennük ha netán valami bajom adódik. De járj utána a dolgodnak. Gyakorlatilag bármely szervi problémád okozhat általános gyengeséget. Ha régóta tart akkor valószínűleg nem fertőzés ugyebár.

2013. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!