Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti két kettlebell edzés...

Heti két kettlebell edzés mellé mit ajánlotok, hogy megtudjam magam védeni? Pár ütést, rúgást védést szeretnéj megtanulni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 18:17
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
"Pár ütés, rúgás, védés" megtanulása nem két hét lesz, hanem alapszinten minimum két év... Csak akkor kezdd el, ha komolyan rászántad magad. Milyen edzések vannak a közelben?
2013. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel krav magán keresztül jött ide a kettlebell ezért nyílván az illetve ez a két kombo nem gyenge. Én is szeretnék kettlebellezni mert jelenleg kravozok és ez mellé akarok kettlebellezni de sajna nem mindig engedi meg a pénztárcám. :D
2013. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
A kettlebell a krav magán keresztül jött be az országba?!
2013. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Egy orosz ember találta ki tudom pavel ...(azért pontozom ki mert a nevét nem tudom helyesen leírni :D ), de magyarországra km-en keresztül jött be.
2013. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!