Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve edzek keményen 80kg...

Fél éve edzek keményen 80kg ról-90 kg-ra tömegeltem! Arányokban egész jó csak az a gáz hogy a hasam is megnőtt rendesen! Szerintetek hogyan tovább? futás? Kaja váltás? Szálkásítás?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szálkásítás.
2013. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar a hasad, akkor szálkásítás, ha nem, akkor még akár tömegelhetsz is.
2013. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most még annyira nem ..inkább majd május,juniusban :) !akkor meddig menjen a tömegelés kb?és hogyan tovább?
2013. jan. 7. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ameddig nincs elég izomtömeg és amíg nem zavar a hasad.:)


Illetve, hogy mikorra akarsz szálkás formát, onnantól számolj vissza 10-12 hetet.

2013. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

oké köszi

a szálkásításnál menyiben más a kaja?

2013. jan. 7. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:

A kaja az hasonló, mások az arányok:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2013. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tömegelj amég jónak látod, de ne legyen több a felesleg rajtad úgy 10kg-nál, mert különben rohadt sokáig kell diétázni (0,5-1kg fogyás a jó, különben sok izom is lemegy). Én is most még márciusig tömegelek aztán lepucolom magam nyárra. :) Úgyhogy szerintem csináld ahogy eddig, tömegelj még.
2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

okés

köszi a segitségeket!

creatinról valami? februártól gondoltam kipróbálom a phx-et ? vélemény?

2013. jan. 8. 06:28
 9/10 anonim ***** válasza:
A kapszulás sz@r, gazdaságtalan kreatinokat felejtsd el. Abban is csak monohidrát van és 5ezerért megvennél 150g monohidrárot??? ennyiért már 1 kiló monohidrát port kapsz.
2013. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak a z a gáz már megvan egy 90 szemse de még nem szedtem be belőle
2013. jan. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!