Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x1óra futás + Ultra...

Heti 3x1óra futás + Ultra loss shake hatásos?

Figyelt kérdés

[link]


Feszesíteni akarom a testemet, talán egy picit fogyni is de azt nem annyira. futás és a shake kombináció eredményes lehet?



2013. jan. 7. 21:38
1 2
 1/12 Takumi ***** válasza:
Diétás étrend is kell. Mhp drent is kipróbálhatod egyi legjobb legál zsírégető.
2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet izmosodni sem ártana. A feszességet az izmok adják.
2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ez a kombó izmosít is nem?
2013. jan. 7. 21:45
 4/12 Takumi ***** válasza:
Egyszerre ne megy a kettő.
2013. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak ott van a gond, hogy egyszerre nem lehet naturálban (kox nélkül) izmosodni és zsírt leadni, mert különböző étrend kell hozzá és ez nem egy tápkiegen múlik, hanem az egész napi étkezésen.

Zsírleadáshoz kalória deficit kell, izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend, ami kalória pluszt jelent energetikailag.

2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A loss veszteséget jelent, hogy izmodosnál veszteséggel? Na meg a futás sem arra való.
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ott van a gond, hogy egyszerre nem lehet naturálban (kox nélkül) izmosodni és zsírt leadni, ... Zsírleadáshoz kalória deficit kell, izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend, ami kalória pluszt jelent energetikailag."

Ezt már nagyon sok helyen olvastam, de nem vagyok róla meggyőződve. Van ennek valmami tudományos alapja? Ugyan logikusan hangzik, de feltételezi azt, hogy az ember "energetikaliag homogén", azaz kizárja annak lehetőségét, hogy az aktuális metabolikus helyzetre a zsírok bomlással, az izmok épüléssel válaszoljanak. Ugyanakkor, ha megnézzük, a kétféle szövettípus teljesen másféle szabályozás alatt áll, az energiamérlegen túl egyéb tényezők is befolyásolják a működését. (arról nem is beszélve, hogy magamon s tapasztaltam, főleg olyankor, amikor bizonyos idő kihagyás után kezdtem újra edzeni: az elveszett izom és a felszedett zsír párhuzamosan jött fel, illetve ment le.)


Szóval, ha tudnál linkelni valami megbízható tanulmányt vagy valami hasonlót, az király lenne.

2013. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindig vannak hitetlenek így természetesen mindenre van cikkem. De egyébként úrjakezdéskor és kezdéskor pár hétig kis mértékben lehetséges, de ez nem jelentős, utána nem megy a kettő egyszerre. Szálkásításnál örülünk, ha kevés izomvesztés van, gyarapodni tuti nem tudsz. Ha tudsz, akkor kezdő vagy!

Jó olvasást: [link]

2013. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi, elolvastam. Sok kérdés felmerült, de nem akarom terhelni ezt a thread-et. Arra nem igazán kaptam választ, hogy mi az, ami megakadályozza, hogy az izom, megfelelő terhelés mellett akkor is tudjon gyarapodni, ha éppen energiadeficit van? Illetve le van írva, hogy ez nem lehetetlen. Az is le van írva, hogy ez a képesség az edzettséggel fordíttan arányosan csükken. Ez, ha jobban belegondolunk nyilvánvaló, mivel minél jobban közelítjük a szervezetből kihozható maximumot, annál inkább optimálisnak kell lennie a táplálék bevitelnek, hogy a fejlődés fennmaradjon.


De azoknak, akiknek azt mondják, hogy ez a két ellentétes folyamat egyszerre nem mehet végbe, milyen messze vannak a kihozható maximumtól?

2013. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Döncike, 27 éve edzem már és nekem elhiheted, hogy millió módszert és kaja arányt kipróbáltam, de nem tudtam zsírleadás közben nőni, sőt mindig vesztettem izmot, pedig fullos kaján vagyok + tápkieg hegyek. Ezt nem fogom neked tovább magyarázni. Ha te nem hiszed, majd rájössz. Ennyi.
2013. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!