Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék sport mellett...

Fogyni szeretnék sport mellett, hogy kezdjek hozzá? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok 180 cm és 70(:() kg. Nem vagyok kövér de azért elég combos lettem az utóbbi időben. Tavaly télen eléggé elengedtem magam zabálás tekintetében aminek csülökcombok lett a vége.. Eddig nem zavart, de mától eldöntöttem hogy változtatnom kell. Szóóval. A bajom főleg a pocakommal és a combommal van mert fura mód a karjaim, a vádlijaim meg úgy mindenhol máshol vékony vagyok.

A tervem szerint napi először fél majd egy aztán másfél órát tekernék fokozatosan hozzászoktatva magam és heti 1-2 szer egy órát futnék. Ehhez jönne még a napi 100 felülés. Étrend tekintetében sok zöldséget, fehér húsokat ennék.Diétázni nem igazán szeretnék mert félek hogy elsőnek mellből fogynék mint mindig és annak pont nem kéne fogynia.Fog ez érni egyáltalán valamit? Vagy mindenképp el kéne járnom edzeni? Mit javasoltok milyen edzést végezhetnék otthon? Igyak, egyek valamilyen étrend kiegészítőt? Ja és mennyi idő után fogok észlelni eredmény úgy nagyjából? És még egy buta kérdés. Ha feszesebb lesz majd a bőröm akkor a striák is vékonyabbak lesznek ?

Előre is köszönöm a válaszotokat és bocsi a hosszú szövegért..


2013. jan. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A futás, bicikli jó. Egyél szálkásító diéta szerint, akkor heti kb 0,2-1 kiló fogyást fogsz tapasztalni. Figyelj oda, hogy megfelelő mennyiségű fehérjét vigyél be, és nyugodtan csinálj súlyzós edzéseket is, hogy ne nagyon feszíts izmot. Egyébként nem tudod korlátozni, hogy mellből ne fogyj, ha arra vagy hajlamos, hogy onnan fogysz először, akkor onnan fogsz. De így is úgyis fogysz mindenhonnan, nincsen egy pontról való nem fogyás. Sok sikert!
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!