Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lesz ilyen hasam/alakom?...

Mitől lesz ilyen hasam/alakom? (Leírom most mit szoktam csinálni) 17/l

Figyelt kérdés

ez lenne a cél:

[link]

Most heti 2 óra aerobicom van, aztán pénteken, szombaton és vasárnap igyekszem(néha kimarad az egyik, de csomószor megy mindhárom napon) háromnegyed órát futógépezni(átlagosan olyan 9km/órával), kb heti 6szor megyek háromnegyed órát sétálni.

Tudom hogy ettől még nem lesz ennyire jó alakom, ezért kérdezem, hogy mit kéne csinálnom. Milyen kajákat egyek/kerüljek.(amúgy vega vagyok, szóval húst ne írjatok lécci)


2013. jan. 10. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés: hasprést hogyan kell normálisan csinálni? Mert próbálom csak hasból csinálni, érzem is utána, de a nyakam is mindig fáj. Azt hallottam hogy kb egy teniszlabdányi hely kell az áll és a nyak között, a kezemet meg ne kulcsoljam össze. De akkor is fáj.
2013. jan. 10. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficitben kell hogy legyél, attól fog a zsír eltűnni többek közt a hasadról.

Ha fáj a nyakad, akkor vagy feszítsd jobban hátra a nyakad izomból, vagy inkább végezz olyan hasprést szerintem, hogy gyertyában tologatod a lábaid.

2013. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lábemelést is csinálj hasra,valamint a többi izomcsopotra se ártana kicsit erősíteni,mert attól lesz forma,nem a fogyástól..

A séta nem sokat ér,hacsak nem hegynek felfele sétálsz.Oda is mehetne futás,ugrókötél.

De igazából úgy kéne,hogy először sok fehérjét eszel,és izmot növelsz,amikor megvan a kellő mennyiség,akkor diéta és kocogás.

A diéta és az edzés üti egymást..

2013. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyira nem is fogynom kéne, maximum 1-2-3 kilót, mert 162 cm-hez vagyok 49-50 kg most. De mégis plöttynek érzem magam.
2013. jan. 14. 21:46
 5/7 N0rbi04 ***** válasza:
Lábemelés +1. Mi olyant szoktunk csinálni edzésen, hogy kezed mellkason keresztbe, és csak derék ér le földre, hát nem. Rövid felülésnek vagy nemtom minek hívják. Lényeg, hogy folyamatosan feszíted a hasad. Intervallum edzés, is jó futásnál. Egész napra megpörgeti anyagcserédet. Nagyon sok edzésterv van neten. Hasnál továbbá én azt vettem észre , hogy hát és deréktájéki izmokat is jó megerősíteni, úgy normálisabban lehet hasazni. Nem érzi ember vergődésnek egészet.
2013. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az "alakodat" alapvetően nem fogod tudni megváltoztatni.

A tested zsír/izom arányán tudsz változtatni, hogy minnél előnyösebb képet mutasson.A képen látható nőnek olyan arányai vannak, ami nagyon kevés nőnek, ergó ha te követsz egy szigorú dietát és edzés tervet, akkor sem garantált, hogy fogsz így kinézni. Ettől függetlenül törekedni kell kihozni a maximumot.


Body.builder.hu-ról ingyenesen,egy regisztrációért cserében letölthető a "sárga kapszula" c. könyv szerüség,abban benne van minden amit a kezdéshez tudni kell. Részletekbe nem mennék most bele,de az első lépés mindenképpen egy rendes étrend összeírása lesz. Ha utánna nézel a dolgoknak meglátod,hogy egy étrend nem intézhető el azzal h bizonyos kajákat kerülsz...Pontos adagok, a megfelelő kajákból.

2013. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze azt értem hogy mellem hirtelen nem fog nőni, de szerintem lehetne olyan a hasam ha többet tudnék arról hogy mit kell, mit nem.
2013. jan. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!