Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, hogy a...

Milyen dolog az, hogy a tesitanár semmire nem kész0t fel, csak osztályoz?

Figyelt kérdés
Minden órán röplabda, egy felülést se csinálunk, csak egyszer majd gerenda és korlát osztályzás és senki nem tud semmit :( máshol is igy van ez?

2013. jan. 8. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
a milyénk is ilyen abszolut nem ért hozzá szerintem ha odamennék és bebasnak neki egyet ott hejbe ossze is pottyanna.de a legrosszabb hogy minket meg irat is az a gec...
2013. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"szerintem ha odamennék és bebasnak neki egyet ott hejbe ossze is pottyanna"


ezzzzzazzzzzzz! helyes mentalitás! verjük meg a tanárt... ez csak nekem ismerős?


"egy felülést se csinálunk"


azért ehhez nem kell végrehajtási útmutató :D ha meg tudod hogy osztályzás van akkor otthon gyakorolsz...


"gerenda és korlát osztályzás"


ezek 11 évfolyamos gyakorlatok, te hányadikos vagy?


Ilyen esetben amúgy szólni kell az oszt f-nek és az majd beszél a fejével, ha nem hat akkor pedig a szülőnek kell intézkednie...

2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nagyvagy tesó
2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"nagyvagy"


ez elég relatív dolog, valamihez képest biztos nagy vagyok.


"tesó"


nem vagyunk testvérek....

2013. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Takumi ***** válasza:
100%

Áron nemtudom miez hogy beütsz a tanárnak és megfekszik. Ez tudod milyen népcsoport ismérve? Esetleg ilyen körökben mozogsz? Helyesírás szóhasználat stimmel. Kérdező mit vársz el egy tesitanártól, mit kéne csinálni?

Szenved 2X hülyegyerekkel akik közül max 5 az akit érdekel a sport a többi döglik órán? A helyében énis a legalapabb dolgokat nyomatnám. Tessék elmenni emelt tesire és probléma megoldva.

2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez tudod milyen népcsoport ismérve?"


látom nem csak nekem volt ismerős az ilyen magatartás...

2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért irat sport szabályokbol mikor soha életbe nem mondta el.
2013. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy minden órán játszotok!Az osztályozásra meg készülj fel otthon.Nekem pl. heti 4 dupla tesi órám van és végig erősítünk/futunk + edzés mellette + tanulj is.De mégse gondolunk arra, hogy megverni a tanárt"szánalmas hozzá állás" :).
2013. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de miért irat sport szabályokbol mikor soha életbe nem mondta el."

Olvasási és szövegértési nehézség. Egy szóval sem volt szó arról, hogy íratna. Nem csak úgy lehet osztályozni. Amúgy nálunk is így volt, amikor előkerült a gerenda meg a szekrény, már egyből osztályzás volt. Csak én meg mindig egyest kaptam, mert nem mertem se bukfencezni a szekrényen, se felmenni a gerendára.

2013. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!