Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AVEX SIBUTRAMINE van így értelme?

AVEX SIBUTRAMINE van így értelme?

Figyelt kérdés

Tavasszal akarok diétázni kicsit és ezt akarom szedni mellé [link] . Nem akarok túl sokat fogyni kb 6-7kg-ot. Van így értelme h előtte nem szedek semmi más koxot? Valaki használta már? Biztonságos?

18/F



2013. jan. 13. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én is tavasszal diétázóók majd de nem ilyen szarral illetve nem sokat hallottam még erről de ez a 8-15kg fogyás vagy humbuk ha nem akkor emg ki akar ennyit?? 6-7kg amúgy naturálba is lemenne simán kis aerob edzéssel és szálkásító diétával,enyém az depó winstrol meg clenbuterol lesz,de ha kajád nincs rendben ló.faszt nem ér az egész
2013. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja igen és remélem nem innen akarod rendelni
2013. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért szeretnék ezzel mert mivel még szülőkkel lakok azt eszem ami van :/ :) így is örülök h a tömegeléshez elég fehérjét betudok vinni. Így a diétánál meg tuti nem tudnék annyit ezért leakarom minnél hamarabb tudni h ne menjen le annyi izom :)
2013. jan. 15. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam
2013. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!