Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondizásban nem lehet...

A kondizásban nem lehet pozítiv eredményeket (külső) elérni táplálékkiegészítők, fehérjeshakek, tömegnövelők nélkül?

Figyelt kérdés

A "testépítő étrendet" biztos, hogy nem tudnám betartani 1. a csirkemell drága

2. csirkemell + rizsem nem tudnék egy életem át, még akkor sem ha szeretem


Nem értek ehhez az egészhez, ezért kérdezem a profi kondisokat, hogy mire lehet számítani, ha ezeket mellőzi valaki a gyúráskor?


2013. jan. 14. 10:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Körbenézek a neten arról, amit írtál.

2013. jan. 14. 15:19
 12/12 anonim ***** válasza:
ha a csirkemell drága egyél grillcsirkét, de abban viszont sok a zsír is. ami még viszonylag kevés zsírt és sok fehérjét tartalmaz, az a bélszín és a marhahús, mindkettő drágább mint a csirkemell. mindegy mit eszel csak a fehérje beviteled legyen meg. használj étrend kiegészítőket, ha van rá pénzed. ha nincs akkor nem muszáj, de segítenek! a fehérje turmixban az van ami rá van írva: fehérje. tejsavóból. teljesen egészséges. emellett még szedj vitamint mert az mindenkinek kell, a sportolóknak meg még inkább! tömegnövelő az tulajdonképpen fehérje+szénhidrát egy porban. az se rossz, de szerintem feldolgozott szénhidrát helyett egyél inkább rizset és zabpelyhet, néha kenyeret, süteményt is. ha szálkásítasz akkor viszont minimális szénhidrát bevitel!
2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!