Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 évesen kezdtem kenuzni és...

12 évesen kezdtem kenuzni és evvel a sportal vele jár a kondizás (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Most 13 vagyok és nagyon fáj a konyokom fekvenyomáskor és az olyan gyakorlatoktol ami igénybe veszi a konyokot.En porckopásra gyanakszok.


Tudtok valamit amivel enyhíthetném a fájdalmat ? (konyokszoríto stb.)


2013. jan. 15. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Béres porcerő fortét használj,és kicsit vegyél vissza a súlyból.Könyökszorítót nem ajánlom,mert hosszú távon elgyengítheti a könyököd.
2013. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.Es ezt lehet kapni recept nélkul ?
2013. jan. 15. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.3 hónapig kell szedni,utána 3 hónap szünet,és így tovább.
2013. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés.Kedden megyek ortopédhoz és akkor majd rákérdezek erre is.
2013. jan. 15. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:

az ízületvédő szedésének akkor van értelme,ha legalább 1 évig szeded,nem 3 hónapig.

amúgy a csonthártya gyulladás esélyesebb lesz nálad,mint a kopás.

2013. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó


Az adagoláson van rajta,hogy így kell.Neked ki tanácsolta az egy évnyi folyamatos alkalmazást?

2013. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az összes orvos akivel beszéltem róla ezt mondta 3db.

és a dok filmekben,a témával foglalkozó orvosi műsorokban is megerősítették ezt.

a 3 hónapos szedés max enyhítheti a tüneteket,de nem hozza helyre a kialakult problémát.

2013. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem,hát érdekes,mert nekem orvos is mondta,hogy 3 hónapig kell szedni,de ezúttal kipróbálom az egy éves időtartamot,mert teljesen tényleg nem hozta rendbe.
2013. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.Ortopéd orvosnál rákérdezek mindenre amit mondtatok.De amit észre vedtem magamon még az az hogy mikor feszul a konyokom tájékán az izom akkor ugrál egy csont amit látni is lehet ahogy kiugrik és vissza , és ott fáj..
2013. jan. 16. 23:33
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja és hát megálhatok egyáltalán a fejlodésbben ez miatt?Jelenleg 165centi vagyok.


Probálom kímélni magam , de ha az edzo azt mondja hogy most 40kg-vel nyomunk mellbe akkor muszály 40-enel.:/:)

2013. jan. 17. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!