Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha konditeremben láttok egy...

Ha konditeremben láttok egy ismeretlent, aki szabálytalanul végzi a gyakorlatokat szóltok neki, vagy hagyjátok?

Figyelt kérdés
Most főleg Montezékre lennék kíváncsi(Wash,acm1899,dirtboy,hadd ne soroljak fel mindenkit :D)

2013. jan. 6. 10:48
1 2
 1/20 Takumi ***** válasza:
100%
Próbálok segíteni. Ha nem változtat akkor hagyom a fenébe.
2013. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy szóltam, de sértődés lett belőle, így inkább hagyom.

Ha kérdeznek, akkor segítek.

De mostanában itthon edzem.

2013. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Értem, ment a zöld.

Jöhetnek még :)

2013. jan. 6. 10:55
 4/20 aikiboxer ***** válasza:
100%
[OFF] Nem konditerem, hanem harcművészetek és küzdősportok: mindig szólunk, ha valaki szerintünk rosszul csinálja, és soha nincs belőle sértődés, ez alap dolog. [/OFF]
2013. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem :D Nem vagyok valami szociális irl, na meg a gyakorlatvégrehajtáshoz nem értek annyira, lehet oka van, amiért úgy csinálja. Aztán lehet nekem el se hinnének semmit xD

De lábnyitogatón üldögélő nőciket egyszer úgy megkérdezném, hogy szerinte ez mégis hogy és mire fog működni :D

2013. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
aikiboxer, nem ugyanaz a kettő. Mivel a konditeremben mindenki (tisztelet a kivételnek) azt hiszi magáról, hogy marhára profi és nehogy már nekik segítsen valaki.:)
2013. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 aikiboxer ***** válasza:
100%
Persze tudom. Én pont ezért nem lettem testépítő, mert magányos sport.
2013. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Wash: :DDDDD

Én egyszer mentem oda egy srácnak szólni, hogy nem jól csinálja, és leugatott, mert hülye csaj vagyok. Mondom akkor további jó edzést, egészségedre, szia :D

2013. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
felesleg szólni mert mindenki azt hiszi ő tudja a legjobban
2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor,ha másokra veszélyes amit csinál.

amit nézni is fáj pl a csajok lábbicepsz gyakorlata fekve.

amikor leengedésnél nem leengedi,hanem olyan szinten lezuhan a lába,hogy csodálkozom,hogy nem törik el a lába.

ezt szoktuk elkezdeni nézni 3an-4en rém fancsali,sajnálkozó,fájdalmas arccal és akkor vagy megkérdezi,hogy mi a baj és segítünk,vagy abbahagyja a gyakorlatot és eloson.

2013. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!