Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány turot mikor erdemes...

Sovány turot mikor erdemes fogyasztani tomegnovelo etrendben?

Figyelt kérdés
Csak lefekvés elott?
2013. jan. 15. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak akkor, mivel akkor van haszna a lassú felszívódású fehérjének ami benne van (kazein).
2013. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
igen este vagy akkor ha napközben előre tudod hogy órákig nem fogsz tudni fehérjéhez jutni.
2013. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor eszed amikor akarod nehogy már időhöz meg napszakhoz legyen kötve mit akar enni az ember én nagy ívből sza*ok a testépítő kajára azt eszek amihez kedvem van , ha akarok egész nap csokit eszek meg vanilliás karikát nem szeretem a szabályokat edzeni elmegyek oszt kész

így 25 év edzés után minegy mit eszek elég minden még a szalonna is amit nagyon szeretek

2013. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék milyen formában vagy ilyen étrenddel... :))) Ha az ember ki akar nézni valahogy, illetve gyorsan akar fejlődni, akkor qrvára oda kell figyelni arra, hogy mit és mikor kajálsz. Úgyhogy ha csak hülyeséget tudsz tanácsolni, akkor légyszíves legközelebb inkább maradj csendben.
2013. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pihenô nap reggelire mehet ugye?
2013. jan. 15. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, reggelire gyorsan felszívódó fehérje kell. Alvás közben a véred aminosav szintje lecsökken, könnyen katabolizmus indulhat el, ezt kell gyorsan megfordítani reggel valami gyorsan felszívódó fehérjével, mint pl a tesjavófehérje + hozzá zabpehely, vagy esetleg zabpelyhes rántotta (tojás fehérje is viszonylag gyorsan szívódik fel, de nem annyira, mint a tejsavó).
2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kiscsávó

kiírtak egy kérdést amire leírtam a személyes véleményem asszem ha jól emlékszem bele is írtam h nem érdekel a gyúrós táplálkozás sokan nem hsizik de rengeetg ismersöm is tojik rá eszik amit tud és nem egy rohangál 50-55 ös karral ennyit a formáról

és ez egy nyilvános oldal aki akarja leírja a véleményét nem???

ki tiltja meg te?

2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te vén fasz, nem vagyok neked kiscsávó, nem vagyok a haverod.

50-55ös kar mennyiben indikátora egy formának? Max a tömeget mutatja meg. A forma azt jelenti, hogy mennyire alacsony a testzsírszázalék. Montez már nem ír ide (pont az ilyen emberek miatt, mint Te), de ő 27 év edzéssel, örök naturálként 42-43-as kart tudhat magának elég jó formával. Értsd: nincs nagy hordó bele, mint az ilyen 50-55ös karos öregeknek.

2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szeretem mikor ilyen egy írás tele érzéssel...talán kicsit messzire mentél...

na mindegy azt nem mondtam picurka hogy futóversenyeken veszek részt és sokan mikor meglátnak csak azt mondják huha!!!

amikor meg jó helyen végzek akkor meg azta kur.a huha !!!

szerintem a forma is megvan mellé, és ahogy ismerem a körülöttem lévőket ők sincsenek hordó hassal, mint a kőgolyóemelők!! XDXD

egész egyszerűen azt eszünk amit szeretünk, lehet vkinek az a legjobb h számolgatja a kalóriát meg fehérjét....

de mikor a hazai testépítőkkel is megismerkedtem és nem is gondolnád h mennyi van így ezzel h amikor csak teheti eszik és tojik mindenre elmenne neked is a kedved h testsúlykilónként akkor ennyi meg ennyi carbo meg fehérje...

tudod h a gyakorlatban h megy ez náluk, pont egy haverom mesélte nemrég volt versenyen???

eszik mint egy disznó de szószerint azt mondja h a számolgatás az csak versenyfelkészülésnél kell

röviden ez a véleményem

2013. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ugyan azt a hangot ütöttem meg amit Te.

Nem kívánnék reagálni semmit arra amit írsz, talán annyit, hogy diétában a magyar testépítők nem kajálnak félre, tömegelésnél zabál mindenki mint a disznó, de ettől még a napi kötelezőt is betolják, más kérdés, hogy a jófajta kox miatt nem zsírosodnak be annyira. Mindegy, lényegtelen. Csinálod ahogy csinálod, engem nem zavar, de másnak ne adj ilyen barom tanácsot.

2013. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!