Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha veszek egy sárga Jumbo...

Ha veszek egy sárga Jumbo professionalt és csak edzésnapon eszek belőle akkor is használ? és ha igen mennyi kell egyek belőle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 17:58
1 2
 1/16 Dogmatix91 ***** válasza:
ha csak edzésnapon innál turmixot, akkor inkább sima fehérjét vegyél. Egy koncentrátum megteszi.
2013. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Osynho ***** válasza:

Mi az, hogy használ? Ha pont ennyi tápanyag kell, hogy fejlődj, akkor igen. Ha mellette szarul eszel, akkor tökmindegy. Önmagában a jumbótól nem fogsz nőni/erősödni. Egyébként, ha nem vagy nagyon nehezen hízó, akkor inkább a narancs színűt vedd, több benne a fehérje.

Edzés után célszerű fogyasztani, amikor gyors felszívódású kaja kell. Esetleg reggel. Vagy, ha éppenn nem tudsz rendes kaját enni, bár az ilyen cukros dolgokat nem erőltetném túl gyakran. Az adagolás meg rajta van a dobozon.

2013. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
minden nap ennék mellette vitamint és szőlőcukrot. Én igy gondoltam el. A jumbo meg edzésnapon edzés utánra. mellette figyelve az étrendre.
2013. jan. 15. 20:32
 4/16 Dogmatix91 ***** válasza:
sok értelmét nem látom. A vitamin szép dolog, a szőlőcukrot én nem pártolom, de ez egyéni kérdés. Viszont pihenő napokon is meg kell lennie a megfelelő szénhidrát és fehérje bevitelnek. Ha ezt szilárd kajából mindig be tudod vinni, akkor nincs is szükség tömegnövelőre, csak egy edzés utáni fehérjére. Ha nem, akkor pihenőnapokon is enni kéne.
2013. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szőlőcukorral sincs semmi baj egyedül az hogy gazdaságtalanabb,amúgy meg pihenő napon amúgy sem fogyasztunk gyors ch-t,remélem ne szoktad csak ugy eszegetni?!az csak edzés után kell!
2013. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
elég nagy homályban keringek. A jumbot melyik napon egyek? vitamint természetesen minden nap és kaja rendben lesz. a jumbot pedig ugy enném hogy kicsit kevesebbet mint az ajánlott és több szilárd kaja. 175 cm 63kg vagyok 15éves.
2013. jan. 15. 21:16
 7/16 Osynho ***** válasza:
Edzés után egyed.
2013. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és jó akkor úgy hogy kevesebb az ajánlottnál és több szilárd kaja? + vitamin
2013. jan. 15. 21:17
 9/16 anonim ***** válasza:
jó de nyomhatod az ajánlott mennyiséget is bajod ne lesz tőle,ha ilyen nagy homálbya keringsz hogy van rendben a kajád?hány gramm fehérje/tskg és hány gramm ch?
2013. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azon a téren egyik barátom összeállíja mert ugyan olyan testsúlyunk van. azon a téren vagyok homályba, hogy egy 1.62 kg jumbo ha csak edzésnapon azaz heti 3szor eszek 1 adagot meddig elég? amugy meg fehérje 2g/testömegkg
2013. jan. 15. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!