Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek, milyen étrendki...

Hogyan eddzek, milyen étrendkiegészítőt használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves, ~178 cm és 55 kg, nehezen hízó típus vagyok. Ezelőtt még nem edzettem (csak néha-néha, amikor úgy támadt kedvem). Szóval a kérdés adott, de lenne egy kisebb gond. A jobb könyököm félficamos állapotban volt és ezért többször meg kellett műteni (még most is járok kontrollra és még vár rám 1 műtét, amikor a benne lévő lemezt kiveszik) és emiatt nem is tudtam használni a karomat kb. 1-1,5 évig, úgyhogy kisebb, mint a másik és elsősorban ezt szeretném valahogy megoldani. Szóval az orvosom megtiltotta a fekve nyomást, a fekvőtámaszt és a többi olyan tevékenységet, aminek a végzése közben kimozdulhat a könyököm. Kötélmászás, egy kezes súlyzózás és az ezekhez hasonló dolgok mehetnek. Valami ötlet, hogyan eddzek?


Étrendkiegészítőből ezeket gondoltam:


CreaTOR 120 kap.

Vitabolic 30 tab.

<- Ez a kettő nem tudom, hogy jó-e együtt!

Jumbo! 4,4 kg



2013. jan. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben hanyagolnám az edzést, mert nincs olyan gyakorlat szinte, aminél a könyököd ne kapna terhelést. Legfeljebb lábazni tudnál biztonságosan, de annak meg magában nincs értelme. Én a helyedben várnék még, fiatal vagy, előtted az élet.
2013. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

CreaTOR-t felejtsd el, nem éri meg az árát, ráadásul kezdőnek teljesen felesleges még a kreatin.

Kajád rendben? Ha nincs akkor eheted a jumbot, nem lesz semmi érdembeli változás, először a kaját rakd rendbe. Nagyon helyes, hogy vitamint is raktál bele de ennél vannak jobbak is, persze jobb ez is mint a semmi.

Edzéshez nem szólok hozzá, mert nem vagyok orvos.

2013. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!